Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP könnyebben ad áruhitelt...

Az OTP könnyebben ad áruhitelt, mint a CETELEM. Ez valóban igaz?

Figyelt kérdés

Nagyon sok elutasítást hallok a Cetelem áruhitelekkel kapcsolatban. Viszont az OTP-ről sokmindent nem hallottam még ezzel kapcsolatban.A minimum elvárásoknak (elvileg) megfelelek.

23 éves

130ezer Ft Nettó

8 hónap munkaviszony


Nos, a Cetelem elutasított tegnap is ma is (elvileg minden nap lehet próbálkozni)

Pedig kértem hitelfedezeti biztosítást is raktam bele tegnap 20 ma 10% önerőt.Ennél többet nagyon nem tudok tenni. Érdemes tovább próbálkoznom a Cetelemnél is vagy az OTP valóban könnyebben adja?

190ezer Forintos termékről van szó.

Tegnapi konstrukció szerint 2 évig 10-et fizettem volna, a mai konstrukció sima 10 hónapos egyszeri kezelési költséges volt. Van valami tippetek??


A leírások alaőján teljesen megfelelek az elvárásoknak.



2012. nov. 14. 09:19
 1/1 anonim válasza:
Fontos az is, hogy a munkaszerződésed meddig szól. Ha határozatlan, akkor nem értem miért utasítottak el. Elvileg minden jó, de ez függ az áruhitel nagyságától is.
2012. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!