Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál lesz olcsóbb...

Melyik banknál lesz olcsóbb számlát nyitni és vezetni? Havi 1-2 kp. -felvétel kellene pl. ATM-ből minél olcsóbban.

Figyelt kérdés
Kevés nyugdíj érkezik csak a számlámra (80 eFt körül). Fontos lenne, hogy minél olcsóbb legyen a számlavezetési díj, 1-2 készpénzfelvétel jó volna ingyenesen vagy a lehető legolcsóbban. Az sem ártana, ha a csoportos beszedések is minél olcsóbbak lennének. Esetleg ingyenes vásárlás a bakkártyával. Az Ersténél voltam eddig, most kaptam levelet tőlük, hogy emelnek és hogy most lehet dönteni, maradok-e náluk... Melyik banknál éri meg a legjobban számlát vezetni? OTP csak a sok ATM-je miatt vonzana, de azt hallottam, az egyik legdrágább. Mit válasszak? Van valahol összehasonlító táblázat, 2013-as árakról?

2012. nov. 30. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelenleg szerintem a GránitBank,illetve az Axa Bank a legkedvezőbb.
2012. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!