Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident kölcsönt igényelt...

Provident kölcsönt igényelt már valaki otthoni törlesztéssel?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én igen.de ha nem fontos akkor ne válaszd az otthoni szolgáltatás mert baromi drága.viszont sokaknak csak így adnak...
2012. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és mi a kérdés?:)
2012. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Végülis én gyesen vagyok a kisfiammal,61000ft kapok plusz 12200ft családit.

Eleve én igényelhetnék tőlük hitelt?

Otthoni törlesztéssel akár..Meg kb mennyit lehetne igényelni....

2012. dec. 20. 14:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
70.000 Ft-ból mennyit tudsz még nélkülözni? Az akkora törlesztőnek megfelelőt kaphatsz.
2012. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem sürgősen kellet lóvé 75 ezres fizetésre adtak 80 ezret..

de amúgy nem is ellenőrizték hogy egyáltalán tényleg dolgozok e még a munkáltatóimat se kérték el..ha bekamuzok 150 ezres fizetést akkor többet adtak volna:D

de ám jól gondold meg hogy tudod e fizetni!!

2012. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A providentnél minden jobb. Semmiképpen ne vedd igénybe! Próbálj inkább rokontól kérni, eladni valamit...
2012. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rawen18 válasza:
Jobban jársz ha egy folyószámla hitelt kérsz ki :) ott tegyük fel felveszel 60000 ft és vissza fizetsz 80000 providentnél felveszel 60000 és 110000 fizetsz vissza !!! ha nem többet!
2012. dec. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pipamocsok válasza:

Szia !


Azt még kalkuláld bele, hogy hetente kell fizetni.

Az otthonszolgáltatásnál kb duplája a heti törlesztés mint ha a számládról fizeted.Egyébként nem hinném, hogy bemondásra elfogadják, hogy mennyi a családi bevétel.Én vettem fel tőlük otthon szolgáltatással, de csak azért mert másnapra kellett a pénz és hozták is . én 150000-et kértem és 66 hétre 4700 a heti törlesztő, de néha már nyűgös, hogy állandóan jönnek hozzád a pénzért :)

A honlapjukon van kalkulátor is .Valószínű, ha itt érdeklődtél először akkor nem annyira sűrgős a zseton, hogy igénybe vedd az otthoni szolgáltatást.

2012. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Provident egy látszólag nagyon segítőkész, valójában uzsorás cég! Nagyon gondold meg, mire kell a pénz tőlük. Lehetnek egyedi helyzetek (haláleset, nagy betegség a családban), de ha nincs ilyen, akkor inkább az igényszintet kell lecsökkenteni, a napi rutinokon kell változtatni (dohányzás, italfogyasztás mellőzése, stb.), s ne a hitelcsapdába sétálj be. A kapott pénz pillanatok alatt elpárolog, az adósság meg kamatos kamattal növekszik!
2012. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Könyörgöm, ha nem életmentő műtétre kell, ne add el a lelked az uzsorásoknak! Bármelyik bank jobb, mint a Provident. A nővérem még munkanélküliként is kapott hitelt, csak egy kis utánjárásra volt szüksége.
2012. dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!