Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Civis Globál Brókerház ZRT....

P Zoli kérdése:

Civis Globál Brókerház ZRT. Től megkerestek, tapasztalatokra, véleményre vagyok kiváncsi. Szerintetek megbizható?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 15:47
1 2
 11/20 anonim válasza:
A CGB focira költötte a pénzt, amit az emberektől kapott? Ez most komoly? És ez kit érdekel egyébként?! Az emberek a pénzüket akarják vissza, a kutyát nem érdekli, hogy néhány idióta a focira költi a pénzt. Költse a sajátját, ne másét.
2013. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Aaaannncsa válasza:
Valaki a cégtől leveleket küld az ügyfeleknek! Ki lehet az? Kis Sándor aláírásával!!!! Előzetesben van nem?
2013. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ancsa,te olyan értetlen és bamba vagy...,hogy komolyan mondom,megérdemled,hogy átvertek! Ne zaklass privátban
2013. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Aaaannncsa válasza:

Lehet hogy értetlen vagyok, de nem tudom miért zaklatás az, mert kedvesen meg mertem kérdezni hogy honnan tudod hogy csak átmeneti zűrzavar van? De már értem közülük való vagy!


Kettőnk között elég sok különbség van, ezek szerint legalább van pénzem amit befektessek. ! Köcsög!

2013. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok közülük való.


Ez is egy szánalmas megnyilvánulás részedről. Nem tudod értelmezni,amit írok.

2013. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Szerintem felesleges áltatni magatokat semmi értelme ez a cég megszűnt mi meg beszívtuk.Nekem is van bent nem kevés összeg, én marha beraktam hozzájuk pedig megfogadtam hogy ilyen kamu szarokkal nem foglalkozok soha és tessék.Nehogy már egy komoly pénzintézetnél hónapokat késsen a kifizetés ugyan már ezt ti sem hiszitek el ugye?Nekem 2 hónapja tartoznak a kamatpénzzel na abból sem lesz már semmi.Nyugodjatok bele ez a cég megszünt nem lehet őket utolérni.Ha valakinek nincs vaj a füle mögött akkor van egy elérhetősége nem de bár??
2013. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Aaaannncsa válasza:

Megkaptuk hétfőn a Debreceni Rendőr kapitányságról a kitöltendő jegyzőkönyvet. mindent duplán másoltunk és vissza küldtük.

Vagyon lefoglalva és tart a nyomozás. Itt tart az ügy.

2014. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ancsa mi is megkaptuk a rendőrségtől a jegyzőkönyvet kitöltöttük és már úton is van Debrecenbe.Remélem hogy minél hamarabb visszajuttatják a pénzünket.
2014. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Aaaannncsa válasza:
Naaaa, rendőrség azt mondta hogy 2015 elott ne is akarjunk semmit!!!
2014. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ez most mit jelent pontosan? Nyomozás, vagy pereskedés?
2014. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!