Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan szerezhetnék azonnal...

Hogyan szerezhetnék azonnal 250. 000. 000Ft-ot?

Figyelt kérdés

Írtam egy listát melyen többek között egy Maserati és 2 ház vásárlása áll. Mindent összevetve 110.000.000 Ft-ra lenne csak szükségem, de kellene még 2×58.000.000Ft-ot befektetnem, hogy fenntartsam az életszínvonalam és fejlődni is tudjak.

Van valakinek használható ötlete?



2013. febr. 27. 17:06
1 2 3
 11/21 hájaaa ***** válasza:

"Egyedül nem tudnál szerezni 250-et, de ketten tudnánk 500-at, amit megfeleznénk. Lehet, tudok olyat, amit más nem. Valami ötlet? Még mindig nincs 250M-m, sőt, kértek kölcsön azóta, szóval mínuszban vagyok."


Na ne röhögtess! Én meg azt mondom, h te nem tudnál szerezni 500misit viszont én 250et igen...na cáfolj meg..Ez kb ilyen kijelentés!

2013. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazán jó őket olvasni!

Csak kíváncsi voltam, mit mond az, aki elolvassa.


Örülök neki, hogy jófejek voltatok, egy kivétellel...az előttem lévő válaszoló...


Kedves kája: Mire alapozod ezt, hogy te tudnál, illetve én nem tudnék szerezni?

Lehet, hogy nekem már van, de lehet, hogy nincs. Lehet, hogy tudnék szerezni még egyszer annyit, lehet, hogy nem.

Én elhiszem, hogy képes vagy rá. Miért ne hinném el? Mondjuk azt is kérdezhetném, hogy miért higgyem el.


De ezt a kérdést nem azért tettem fel, hogy valaki versenybe akarjon szállni, vagy épp általa gondolt létező vagy nem létező felsőbbrendűségét mutassa. :)


Jöhetnek még hozzászólások!

2013. márc. 6. 11:56
 13/21 anonim ***** válasza:
mivel szerzel ilyen rengeteg pénzt? O.o
2013. ápr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nekem 300 ezres fizetés is nagyon jó lenne, egyébként azonnal csak hitelből tudsz pénzt szerezni, vagy lottónyereménnyel, de tőzsdén vagy kereskedelemből hosszabb távon jó pénzt csinálhatsz. Tanuld ki a tőzsdei kereskedés fortélyait, szerezz kölcsöntőkét, és kezdj el kereskedni online felületen. Pár év alatt meglehet a 250 milka is. üdv!
2013. máj. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem kell kétszer 58 millió. 30-ból olyan életed lehet, amiről most csak álmodsz. Csak ne kérdezz róla túl sokat.
2013. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha ugyes vagy par 100.000bol mindened meglehet! Legalis uton tehat nem bunozessel es hasonlokkal!

Tiszta egyenes uton! Ha erdekel nyugodtan irj privatba!

2013. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Egyébként a tőzsdében nagy lehetőségek rejlenek, persze nem azonnali pénz. Ha az OTP indulásakor 80 Ft-on vettem volna részvényt abból a kb. 5 millióból, ami a nagyobb házunk, és egy kis lakás 5 milliós különbözete,akkor 12 év alatt meg 138x-oztam volna, azaz 2007-ben lett volna 690 millióm. És ebben a részvényárak ingadozása, csökkenése is benne van. Üdv!
2013. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Flector 67 ***** válasza:
Ja igen. Csak tudni kell, melyik cég részvényei emelkednek meg 10-20 év múlva:)
2013. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 rugorm ***** válasza:

Kérdezőnek figyelmébe ajánlom, hogy a magyar lakosság 91 % ának nincsenek tartalékai,tehát akik idehaza maradtak, kilátástalan jövő elé néznek. És


Különben ha nagyot akarsz fogni, 2 lehetőség adott. Sztem a közpályázati pénzekre is utazhatsz, csak ahhoz nagy ismeretség kell. Némelyest úgy vannak akkora számok.


Szakközépiskolai tanároknak hogyha sikerül összezavarni éves szinten milliárdot nettóra, neked miért ne menne?



Aztán swinglerkedés, eredetinek állítanak be olyan tárgyakat, amelyek valójában nem is értékesek. Kapitalista ország vagyunk, lehetőségek adottak.


Azért írom ki ide, hátha vki kétségbe von engem.

2013. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

ahogy egy befektetési guru mondta:

"Kerülj be a monetáris tanácsba, gerjesz hiperinflációt, és pár nap alatt a 300.000 Ft-os jövedelmed az 1000szeresére ugrik"

:-)

2013. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!