Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki devizahiteles az megérdeml...

Aki devizahiteles az megérdemli ha hajléktalán lesz, mert nem tudja már fizetni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 20:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Amikor felvette a hitelt, akkor kellett volna hallgatni azokra, akik a TV-kben és egyéb fórumokon figyelmeztettek az esetleges árfolyam kockázatra. De legalább a szerződést kellett volna elolvasni a hitel felvétele előtt.
2013. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%
Persze. Nem jott be a szerencsejatek, igy jart. Nehogymar az en becsuletes munkaval megszerzett penzembol kelljen megmenteni...
2013. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem az, hogy hajléktalan legyen nem, de ingyen senki nem fogja eltartani.
2013. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%
Miért, mit szeretnél, ki fizessen helyetted?
2013. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
33%
Masodik vagyok. Egyaltalan nem szamit a lepontozas, de aki lepontoz, esetleg kifejthetne a velemenyet, megprobalhatna meggyozni, hogy rosszul fogtam fel a devizahitelesek helyzetet. ;)
2013. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
41%
Második, a kérdező nem azt kérdezte, hogy a te becsületes munkáddal legyen-e megmentve, viszont arról tanúbizonyságot tettél, hogy a szociális érzéked nulla.
2013. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

A hiteltartozó és hiteltartozó között is egetverő különbség van. Van aki felvett 3 milliót, kifizetett 5-öt és még 4-gyel tartozik, csak mert a bank devizában kezeli a kölcsönét, itt azért nem mindegy, hogy a bank valóban devizában adósította-e el az adósát, vagy pedig extraprofit reményében devizában kezeli az amúgy forinthitelét. Ebben az esetben jogos az állami intézkedés, amely értelemszerűen nem a "kifizetés", hanem a banki lehetőségek korlátozása kell, hogy legyen. (Hiszen a banknak térült a hitel és a forinthitellel számított kamat is.)


Az adósok másik fele, aki valóban pénzügyi segítségre szorul, mert valóban bedőlt. Itt már kicsit más a leányzó fekvése...

2013. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Senki sem érdemli meg, hogy hajléktalan legyen!

Lehet devizahitelesről szó, lehet szenvedélybetegről szó, lehet egyedül maradt illetőről szó, aki egy jövedelemből nem tudja fizetni a rezsijét...

2013. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Senki sem erdemli meg hogy hajlektalan legyen.


A devizahitelnel pedig vegtelenul csunyanak tartom a nem devizasok tobbsegenek hozzaallasat: igy jartal, dogolj meg. Tipikus magyar mentalitas.


Anyukamnak is van devizahitele, az o a fizetesehez kepest nagyon keves reszletet kellett fizetnie, aztan nagyon megugrott. Meg ezt is tudja fizetni nyogve-nyelve...

Mondjuk amikor kozos koltseggel valamivel megcsuszott fizettem helyette, habar az en felmillas fizetesem mellett ezek nevetseges osszegek...


Viszont.

Vegtelenul elszomorit hogy a kisembert hibaztatjatok!

Holott amit a banok - az ITTENI banakok- csinalnak az undorito! De amugy igaz ez szinte minden cegre ebben az orszagban. Itt olyan telefonos tarifak vannak hogy kiakadok! Mind egy lehuzos fos! Penzfelvetelert fizetni? Mi a franc? Az az en penzem! Mit fizessek azert hogy odaadd? Szarabb minoseguek a ruhak a boltokban! Ide a gagyibb anyagu, rossz varrasu, rossz cipzaras dolgokat hozzak, tudom, latom! A brit H&M pulcsim sokkal puhabb volt mint az itteni boltban. Rajtam volt, megfogtam mindkettot, mas volt! Ugyanugy nezett ki de az itteni vacakabb volt...


Es amig hulyere veszik a nepet - itt mondhatnam amugy a benzint is bakker 400 forint felett vagyunk, vagy csak siman a rezsikoltsegeket, az AFA-nkkal kiakasztottam anno 2 kanadai holgyet.

De mindegy is.

Kozben mi szidjuk a masikat.

Dogoljon ehen.

Dogoljon a gyereke is ehen.

Jelentsuk fel.

Gratulalok.


Lekopos, besugoallam lettunk!

De midegy is, ti ebben nottetek fel, lehet nektek ez a normalis.

A fiatalok meg megpattannak mert a fax fog itt maradni...


A kis adoforintjaitokat meg vegre valami ertelmes dologra koltik, nem puccos kicseszett parlamenti kaviaros vacsorara, vagy az uj Audira mert kopott az elozo egyeves ulese... vegre az embereket segitene, de nem ez se jo! Az irigy mindenit! Talaljatok mar ki mi a francra lenne jo ha az adotokat koltenek?

Undorito...


Mondjuk nalam az elso kiakadas az maga hogy ez mehet itt.

A masodik meg az emberek hozzaallasa a masik megnyomorodasahoz.

Szep. Mondhatom. Kereszteny allam... Az...

Meg tartson ossze a magyarsag... meg az orszagon belul se tartunk ossze...


Egyebirant az egyik legrosszindulatubb nepseg a mienk. Sokfele jartam, de nalunk tenyleg mukodik ez a szegeny embert az eg is huzza rugjunk bele meg egyet. Hany szomszedviszalyrol hallottam. Ismerosoket is jelentettek fel olyanert hogy a fu az arokban mar 40 centis... Nesze neked buntetes. Rohejes ez a nep.

De mindegy is. Mindenki ehen fog itt dogolni elobb vagy utobb, hacsak nem nagyon ugyes az illeto...

2013. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
32%

utolsó:


Had tippeljek: Te valami külföldre menekült - amúgy valami roppant egyszerű munkát végző - valaki vagy, aki az 1400 fontos fizetését jól átváltja forintra, hogy többnek tűnjön, vagizik vele, de azért az anyját hagyja "szenvedni a gonosz bankok" elnyomása alatt.


Nos?

2013. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!