Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP személyi kölcsönöm van...

Tegnapholnapma kérdése:

OTP személyi kölcsönöm van CHF-ben: pereljem-e a Bankot és ha igen, kivel?

Figyelt kérdés
Egy 6 fős ügyvédi társaság képviselője mondta (Richárd), hogy már vannak peren kívüli megegyezéseik és Léhmanntól meg a Hitelkárosultaktól is fordultak hozzájuk, mert előzőleg elvesztették a pert. (? ) Szeretnék erről a csapatról többet megtudni, mielőtt kifizetem nekik a 145. 000, -Ft. + ÁFA ügyvédi költséget. Minden információ érdekel!

2013. ápr. 26. 09:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy kérdést tettem fel amire annyi válaszod volt, hogy nem sok közöm van hozzá...ezek alapján ugyan miért adsz tanácsot olyan dologban amiben -a leírtak alapján- nem nagyon vagy jártas? Ráadásul úgy, hogy teljesen biztos vagy abban, hogy a dolog úgy van ahogy azt Te elgondolod ("ezt jól jegyezd meg" és társai)..

Törvénytelen ügyletről beszélünk, de szerinted ebbe nyugodjon bele és fizesse ha aláírta...amennyiben kifejted a feltett kérdésemre a választ akkor a következő kérdés lehet a tiéd...;)

2013. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A fent említett ügyvédi társulásról szeretnék érdemi információkat kapni olyanoktól, akik már kapcsolatban álltak vagy állnak velük.


Tisztában vagyok vele, hogy még nincs kialakult bírói gyakorlat az ilyen ügyek egységes kezelésére, és a döntés természetesen itt is az én felelősségem. Ezért konkrét, kézzelfogható adatokat várok róluk. Köszönöm!

2013. ápr. 28. 15:45
 13/17 anonim ***** válasza:

"annyi válaszod volt, hogy nem sok közöm van hozzá"


pontosan.


"amiben -a leírtak alapján- nem nagyon vagy jártas?"


Ki mondott ilyet? Mert én biztosa nem. Az meg, hogy te így gondolod a saját véleményed. A valóság mégis engem látszik igazolni, nyertek kb. egy tucat pert MO-n bankok ellen, míg 3 éve másról sincs szó, csak arról, hogy a devizahitelesek keresik a kiskapukat, miként lehetne megúszni a fizetést. Mégse találják.


"Ráadásul úgy, hogy teljesen biztos vagy abban, hogy a dolog úgy van ahogy azt Te elgondolod"


Így is van, biztos vagyok benne. Ahogy te is biztos vagy benne, sőt, biztatod a szerencsétlen, hogy pereljen százezrekért, holott EGYETLEN EGY precedens értékű ítéletet sem tudsz felmutatni 2008 óta. Vagy tán tudsz? Mert ha nem akkor kicsit ingatag az érvelésed...


"Törvénytelen ügyletről beszélünk"

Szerinted. A bíróság meg majd dönt - illetve már döntött sok száz ügyben a bankok javára. Hogy miért, azt már leírtam. Vagy elfogadod vagy nem.

2013. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs precedens jog, így ilyen ítélet sem születhet..és bizony vannak nyertes perek, ennek utána nézhetnél (tudom azokat direkt engedték a látszat fenntartására, mi?) de ezennel sok szeretettel meghívlak a Bankcsapda oldalára hogy kicsit utánanézz dolgoknak...hogy mi törvénytelen ebben...ja az már egyértelmű hogy neked nincs devizahiteled azért vagy ilyen szkeptikus...
2013. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!!
2013. ápr. 29. 09:11
 17/17 anonim válasza:
Hasonoló kérdést tettem fel,nekünk lakásfelujitásra van kölcsön svájci frank alapú,olvasgattam a válaszokat,és a civil kontroll bejegyzéseit is.Egy válasz tetszett,ami arrol szolt,hogy ne dugjam a fejem a homokba várjak csodákra.Hanem menjek be a bankba és egyezkedjek velük.Persze,hogy feltesznek a netre gyöztes pereket,de csak azért ahogy itt elöttem is elhangzott,az ügyvédeknek ez jó pénz.A biroság a bankok ellen nem fog dönteni,mert akkor nagy bajba vannak,de még tisztelt kormányunk is.Igy tényleg kár az ügyvédek zsebét tömni feleslegesen,mivel kérdésem ugyan ez volt,igy én arra jutottam egyezkedek a szemét bankkal,mert képesek végrehajtani.Pedig a hitelek mögött egy deka svájci frank sem volt,a másik 150 százalékos kamat is röhej.Ebbe benne volt a renszer a bank a törvény mi meg az áldozat.a biroság meg mint poncius pilátus esete,mosom kezeimet.egyezz meg a bankkal ez is egy itélet nem?Én legalább is ezt vettem ki az átolvasottakbol a neten.
2013. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!