Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » El tudnék menekülni külföldre...

El tudnék menekülni külföldre a svájci frankos lakáshitel törlesztés elől?

Figyelt kérdés

Célom, hogy egy hitelmentes új életet kezdjek külföldön. Mert már nem bírom tovább fizetni még árfolyamgáttal sem. Ha el lehet menekülni előle akkor hova érdemes a világban, hogy hitel ne terheljen.


Nem kellenek az olyan válaszok hogy minek vettem fel hitelt! Köszönöm!



2013. máj. 11. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerinted jobb úgy élni, hogy folyton azt várod, mikor talál meg a bank ott, ahol éppen vagy?

Nem mondom, minek vetted fel, de felvetted, ezen nem tudsz változtatni. Vissza kell fizetned.

2013. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Akkor jelents csődöt, vagy amit szokás ilyenkor. A házat megkapja a bank, te meg új életet kezdhetsz a nulláról semmi nélkül, de legalább nem kell azon izgulnod hogy mikor hurcolnak el a külföldi kolbászkerítéses szalonnaházadból!
2013. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mennyi a bevételed, mennyi a törlesztendő összeg még, mennyi futamidő van hátra?
2013. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez a kérdés engem is foglalkoztatott, nem miattam, a családom miatt. Melyik országot/országokat nézted ki?
2013. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

EU-n kívüli életben gondolkozz akkor, mert EU-n belül csak idő kérdése, hogy megtaláljanak.


EU-n kívül gyakorlatilag mindegy melyik ország.

2013. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
:D akkor menekülhetsz Svájcba is a svájci frank hitel elől :D bocs, black joke :(
2013. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ha el lehetne menekülni előle,akkor mindenki felvenné a hitelt (Köztük én is) és húznák el a p*csába ebből a fostos Országból. Ha meg nagyon új életet akarsz kezdeni,elöttem már írták,hogy mondj csődöt,elvesznek mindened,és akkor 0-ról fogsz indulni. De annyi pénzt hadj,hogy új személyit,új nevet tudj csináltatni. Illegálissan minden megoldható. Mert lehet,hogy amit elvesznek tőled,nem lesz elég,és az új életedbe gyűjtögethetsz nekik,megtalálnak ezek a f*szrágók mindenhol...
2013. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Inkább pereld a bankot. Védd a hazád, a házad!


[link]


Másodfokon nagyon pihennek ügyek, sajnos, ezért még nincsenek jogerős nyertes perek.

2013. máj. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

A hitelt vissza kell fizetni, de az uzsorát nem.

Persze az uzsorát képletesen mondom, mert a feltűnő érték aránytalanság miatt uzsorának véljük a devizahitelt. Más kérdés, hogy a jelenlegi jogszabályok alapján banki termékre szerintem nem állna meg a vád.


De tegyük félre ezeket a súlyos vádakat. Tartsd szem előtt, hogy Al Capone vélhetően sok ember haláláért volt felelős, mégsem tudták ezek miatt bíróság elé állítani.

Azonban pitiánernek látszó adócsalás miatt mégis sittre vágták.


Mindannyian gyanítjuk, hogy a devizahitelezés az évszázad legnagyobb csalása, mégis túl nagy feladat a nyomozóhatóságoknak, hogy ezt felgöngyölítsék, különösképpen akkor nem, ha összeférhetetlenségük okán nem is érdekeltek az eredmények felmutatásában.


Viszont a bankokban is emberek dolgoznak, akik követtek el hibákat. Ezeket fel kell tárni. Meg kell találni azokat a pontokat, amik alapján a kölcsönszerződés a legkisebb költséggel a legnagyobb hatékonysággal támadható.


Nem kell tehát itt hagyni ezt a ku@va országot, hanem meg kell tisztítani a mocsoktól.

Fel kell nőni a feladathoz!

2013. máj. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: nagy szavak egy kisembertől. Good luck...
2013. jún. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!