Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » T-Mobile számla nem fizetés!...

Defaggar kérdése:

T-Mobile számla nem fizetés! Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Ha van a nevemen egy előfizetés, ami havi 3200ft, meg vettem egy telefont részletre, fél éve fizetem töretlenül, de megszűnt az állásom, és egyszerűen nem tudom tovább fizetni(havi 3200+5700 részlet), még van hátra 1.5 év mindkettőből, mit tudok tenni?

Gondolom a szolgáltatást megszüntetik, a telefont letiltják, de ez annyira nem zavar, hisz úgyse tudom fizetni, vállalom a következményt.

De gondolom végrehajtásra kerül. Olyankor mi a helyzet, ha nem tudom sehogyse kifizetni? Nincs a nevemen semmi, csak az autóm. 1.5 év van hátra ugye, ilyenkor a végrehajtó lefoglalhatja a kocsimat? Vagy hogy lehet megoldani, hogy letiltják a telefont, megszüntetik a szolgáltatást, de nem fizetek semmit se? Ez a kettő nem érdekelne igazából, csak ne kelljen fizetnem. Nincs miből egyszerűen havi 9-et kifizetni. :(



2013. jún. 4. 21:58
1 2
 11/11 anonim válasza:

ha nincs munkahelyed akkor menj a munkaügyi központba beiratkozni munkanélkülinek... 3 hónapig kapsz munkanélküli segélyt, ne számíts nagy összegre, de abból tudnál perkálni, ha otthon laksz gondolom, nem kell a kajára fizetnek, meg a szállásért...

Erre szokták mondani hogy ne vállalj olyat, amit nem tudsz teljesíteni, számolhattál volna, hogy megszűnik a munkajogviszonyod. És nem kell csúcskategóriás telefont sem venni, és neked esik nehezedre, hogy fizess havi 9 ezret és még ki is akarsz bújni?

2013. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!