Paypal kérdések?

Figyelt kérdés
Aki jártas a dologban tudna segíteni? A történet lényege. Akarok egy új bankszámlát nyitni, majd arról fizetni a neten. Ahogy olvastam kell a paypal is. Ott elfogadnak otp set? Hogy működik a dolog? Sajnos németes vagyok, az angol nem nagyon negy. De röviden. A wp marketre akarok regisztrálni, s appot feltenni. Ez 19dollár. A regeléskor kell átutalni a pénzt. Gondolom ott a már meglévő paypalról veszi le a pénzt. Oda csak regisztrálok, megadom a számom, hogy mennyi pénzt akarok feltölteni, s annyi lesz a "virtuális" számlámon? Majd a microsoftnak azt megadva veszi le a pénzt? Bocs a hülye kérdésért, de sohasem csináltam ilyesmit eddig.

2013. júl. 9. 04:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is van a paypalon magyar leírás, plusz németre át tudsz váltani nyelvet.

Regisztálás után össze kell kötni a paypal accountot a saját bankkártyáddal, és tesztként le fog vonni 400 forintot, ellenőrzésképpen. Amikor a banknál megjelenik a számlakivonaton a levonás (pl netbankban tudod nézni, néhány nap az átfutás) abban van egy kód, azzal tudod visszaigazolni, hogy valóban a tied a kártya.


Ezek után már csak a paypal accountot kell használni fizetésnél, ha van ilyen.


Amúgy a windows marketen elfogadják a sima bankkártyát is, ehhez nem kell paypal.

2013. júl. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!