Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Budapest Gerlóczy utca 5....

László22 kérdése:

A Budapest Gerlóczy utca 5. alatti cég megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy a minap a Metropolban olvastam egy hirdetést hitel lehetőségről. Se cég név se semmi nincs a cégről csak az elérhetőségek és hol található. 1052, Budapest Gerlóczy utca 5. sz. alatt hirdeti magát. Mint vállalkozás ajánlottak nekem hitel lehetőséget, na most ezzel kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy mit tudtok róla, erről a cégről, érdemes ezzel foglalkozni vagy sem?


Várom az értelmes válaszokat. És igen itt kérdeztem meg nem használom a googlét mert ez a kérdező oldal nem a google. Fel pontozok és le a válasz értelmességétől függően. Előre is köszi a válaszokat.


Üdv.



#Budapest #utca #hitelkiváltás #hitel #gerlóczy #budapestgerlóczy
2013. aug. 23. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hitelt bank adhat, ez egy kft lesz csak, akik fogyasztói csoportot csináltak

ez azt jelenti, hogy soha nem jutsz hitelhez, pénzhez tőlük, ellenben befizetsz mindenféle jogcímen összegeket, elkezded a meg sem kapott hiteled után fizetni a törlesztést és azt állítják, hogy annak függvényében, hogy mennyit fizetsz be előbb-utóbb ki fognak sorsolni és megkapod a pénzt

persze a cég eltűnik 1 éven belül (mivel illegális, amit csinálnak), a tulajok pedig a Te pénzedből telelenek Hawaii-n, majd lebarnulva visszatérnek és máris alapítják a következő kft-t azonos tulajdonosi szerkezettel, más néven

javaslom, hogy ne dőlj be ezeknek a cégnév nélküli Metropolos, Blikkes hirdetéseknek, ők nem adhatnak hitelt, mert nem pénzintézet


itt pedig pont erről a cégről még több infó:

[link]

2013. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hiába írja bele hogy nincs licitálás, az is csak becsapás. Igen gondoltam hogy átverés mert mintha halottam már róla, de gondoltam azért a biztonság kedvéért utána érdeklődök itt is, mert már nem ez az első kérdésem és a sok TROLL mellet azért kaptam választ a kérdéseimre. Szóval akkor egy hatalmas átverés? :D
2013. aug. 24. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, átverés

kerüld el őket

2013. aug. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!