Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti mit szóltok a megtakarításo...

Ti mit szóltok a megtakarításokat terhelő 6%-os EHO-hoz?

Figyelt kérdés
Kicsit talán megkésve (ma) értesültem erről a fantasztikus találmányról. Már nem elég a 16% kamatadó, még ezt is a nyakunkba varrják. Igaz, egyhamar nem kell félnem, hogy ilyen címen akár csak egy fillért is bevasljanak rajtam, de kicsit mégis idegesítő. Nem?
2013. aug. 29. 08:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"A kamatadó is tiszta lopás?"

Szerintem igen. Azért a pénzért, amit befektetek, megdolgoztam, és mire odaérek vele a bankba, kismilliószor adóztam is. Tegyük fel, hogy majd, ha annyi lesz, ingatlanba akarom fektetni. Kis Béla, akinek valami okból hirtelen lesz annyi pénze, egyszerűen megveszi az ingatlant, adózik érte, slussz. Én gyűjtögetem a pénzt, közben adózok érte, aztán X év után megveszem az ingatlant, adózok érte...

2013. aug. 30. 13:44
 22/22 Flector 67 ***** válasza:
Ez van sajnos. Szedik be a pénzt. Csak onnan tudnak elvenni, ahol van.
2013. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!