Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Deviza alapú hitelem van,...

Deviza alapú hitelem van, Miskolc-n ügyvéd vagy szakembert hol tudtok?

Figyelt kérdés
Svájci frank alapú hitelröl van szó,lakásfelújításra vettük fel.
2013. szept. 20. 11:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Minek ehhez ugyved..?
2013. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Felveszek én is, a Providenttől, aztán hívok ügyvédet, hogy bazisok a kamat, és hogy kur.ára nem akarom visszafizetni.
2013. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
Ez megy itt..... Szanalom es siralmas!!! Amikor kevesebbet fizettel mint a forint alapu hiteles addig miert tiltakoztal meg hogy ugyved.... Jah igaz akkor kebesebbet fizettel most meg iszod a levet mert penzhez analfabeta voltal. Ezzel semmi gond nincs csak ne a magyar emebrek penzen vard a karpotlast!!!
2013. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%

Megértem a problémád, de pusztán az ügyvéd nem fogja elérni hogy ne fizesd vissza amivel tartozol.


A válságról na meg arról hogy a CHF 160helyett-280 lett sem te sem a bank nem tehet.

Miskolcon a Lichy ügyvédi irodát ajánlom, nem olcsó, de hozzáértő szakemberek.

2013. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Mielött,bárki is azt hinné,hogy nem akarom visszafizetni a hitelt,az téved.De csak azt amivel tartozom,és nem uzsorakamattal.' millió ft-ot vettem fel 2,5-el tartozom.Én kérdést tettem fel,nem vita forumot inditani,sem a kioktatásokat olvasgatni.A Bank nálam törvényt szegett,eleve nem is érvényes a szerzödés amit aláirtunk.Tehát még egyszer hangsulyozom,én ügyvédet keresek,ha tudtok,vagy banki szakembert akivel érdemben tudnék tárgyalni vagy lépni az ügyben.
2013. szept. 20. 15:30
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Torvenyt szegett??? hahahahahaha

Miert nem forint alaput vettel fel??? Ilyen egyszeru!!

De egyebkent Ti hitelesek koppannatok a legjobban ha azt mondanak jo semmis a szerzodes de 1osszegben akkor visszalehet csekkolni az osszegeket!!! Mert az megint nem tetszene senkisem persze mig olcso volt a hitel addig nagyon tetszett mindenkinek! Nem tudok senkit se sajnalni mindenki maganak jarta ki ezt az utat!!! Tessek most fizetni ne hisztizni!!

2013. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
15 H 49-kor irt hozzászolásodra reagálva mikor volt olcso a hitel?Mikor 5 éve fizetem 1 millióval tartozom és 2 millió valamennyit fizessek vissza.Hogy miért nem ft alapu hitelt vettem fel látod azt nem tudtam,hogy ezzel igy becsapnak azért,egy virtuális kamat,vagyis kamu az egész,mivel a ft amit folyositottak a jelzáloghiteleseknek,egy fillér valuta sem állt mögötte.Igy a bankoknak a kamat tiszta haszon lett több milliárd ft,a végrehajtók is millios nagyságrendü nyaralásokon vettek részt.Tehát jogunk van a te szóhasználatoddal élve "rinyálni+ amit nálunk csak fent a soron szoktak,meg az olyan felfogású emberek mint te.Ha ilyen cinikus vagy még nagyon sok kellemetlen meglepetés lesz az életedben,és akkor rinyálhatsz még sokat,mert én ugyan kinyögöm amivel tartozom,de nem 15 százalékos kamattal.Amugy szerény kedves hozzászólásodat köszönöm áradt belöle a segitószándék.
2013. szept. 20. 19:27
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hulye demagog duma resze... de mikor kevesebbet fizettel a hiteledre akkor nem volt gond, hogy jogtaln???! Jah bocsi akkor nem mert eloynod szarmazott belolle. Nekem nem volt es nem is lesz hitelem mert nincs ra szuksegem! Ennyi addig nyujtozkodok amig a takarom er!

Amugy a vilagon cCSAK magyarorszagon divat, hogy amit alairunk azt utolag ervenytelenitjuk vagy visszacsinaljuk!!!

2013. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Flector 67 ***** válasza:
Bármilyen szakembert kereshetsz, nehéz lesz megtámadni a szerződést, amit Te átolvastál, értelmeztél, majd ezután teljes felelősséged tudatában, mindenféle kényszerítés nélkül aláírtál.
2013. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Kérdező: milyen futamidőre, milyen visszafizetendő összeg lenne szerinted elfogadható?
2013. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!