Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Deviza alapú hitelem van,...

Deviza alapú hitelem van, Miskolc-n ügyvéd vagy szakembert hol tudtok?

Figyelt kérdés
Svájci frank alapú hitelröl van szó,lakásfelújításra vettük fel.
2013. szept. 20. 11:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam röhögni, amikor úgy skandálják, hogy le a bankokkal, meg hogy rabló bankok, mintha azok nem üzleti szerveződések, hanem karitatív szervezetek lennének...
2013. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Flector 67 ***** válasza:
A bank nagyon jó dolog, ahogy a hitel is. Csak tudni kell felvenni a hitelt. Én mindig azt vallottam és szerencsére ezt is tanították nekem, hogy hitelt csak termelő eszközre szabad felvenni.
2013. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Meg szerencsere azt is tanitottak, hogy hazudj is ugye? :))Nem politikus vagy veletlenul?!
2013. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 Flector 67 ***** válasza:
Na itt is megjelentél? Pulikutya ne loholj utánam:) Nincs nálam gumicsont:)
2013. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
51%

Tisztelt Magyar bajtársaim.


Mikor egy bankár a mi pénzünkből(nem adós)puffaszkodik milliárdokból és aki itt veri a nyálát, hogy most te fizesd vissza amit felvettél és csak marakodik az nem magyar. Az csak tanultá más meszi országból. Ilyenekel nem szabad leülni vitatkozni, mert már az írásán is látszik, hogy mindene meg van. Magyarán kizsákmányoló országból dezertált ide és ossza az észt.:) Viszont a Deviza hitel hibás termék! Most jönnek ez is egy idióta, de osztrákoknál már kártalanították az ügyfelet.:) Ja horvátoknál is. Ó akkor ez még sem a levegőbe beszél.:) Csak ebben a topikban özön víz szerűen megy a ész osztás és rúgjunk bele amíg mozog. Ettől sajnos még vanak még rosszabb dolgok, de csak okt 23ig Ott ömleni fog a Magyar tenger.:)

2013. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon okos vagy kedves utolsó! Osztani Te is tudsz nagyon, azokat kritizálod akik FELELÖSSÉGTELJESEN teljesen alakítják pénzügyeiket??! Erre válaszolj létszíves! Ne haragudj, hogy féltem az országomat az állandó ingyenélő meg a kezüket tartogató emberektől. Miért nem tiltakozott senki amikor kedvezőbb volt a hitele mint a forintosnak? Miért??? Akkor nem volt gond vele?? Persze nem mert akkor kedvező volt számára de mikor fordul a kocka akkor már nem tetszik?! Ezt mindenki önként és maga választotta! Senkit nem kényszerítettek arra, hogy devizás hitelt vegyen föl! Most lehet majd igazán húzni a fogakat amikor a kedves kormányotok a forintot majd eldurrantja és lesz majd az euró 340körül! Magyar nép nem való Európába! Szeretnének úgy élni mint ott csak azt felejtik el, hogy mások a szabályok amik már nem tetszik nekünk. Ismét CSAK azt a jót nézzük az árát nem.
2013. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 JodieMclood válasza:

Kedves utolsó igazad van hogy senki nem kényszerített de ha nem veszem föl akkor továbbra is albérletben lakom a családommal és nem a saját lakásomat fizetem. Inkább fizetem ezt mint másnak az albérletet. Nem tudtam hogy ilyen lesz a CHF ezért választottam ezt. 5.5M hitelt fizetem 8 éve , kb eddig 4M van visszafizetve és még 7M-val!!! tartozom. Szerinted ez fair?? Nem rinyálok de azért a kamat is maradhatna normális keretek között. De hiába vitatkozunk itt úgyis marad minden így és nyögöm vissza a hitelt.

Akinek mindene megvan úgysem érti meg azt hogy milyen helyzetben vannak az emberek!

2013. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Flector 67 ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Bizony ez egy nagyon is fair kamat. 8 év alatt, ha a frank nem is erősödött volna, akkor is kb a dupláját fizeted vissza a felvett összegnek, a kamat miatt. Ebbe számold bele, mennyit erősödött a frank.

abban viszont egyetértek Veled, hogy lakásra megéri felvenni a hitelt és kinyögni, mert az albérleti díjjal kb el is égetheted a pénzed. Soha nem lesz a Tiéd.

2013. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
44%

Tisztelt Nagy okos. Utolsó írom.


Elöször is enged meg, hogy erre a roppant egyszerű kérdésre hagy válaszoljak.


:Mikor a bankár bemegy a pékhez tudja mit kap a pénzé ért és nem feltételezi, hogy romlott anyagokból dolgozik! Így tudta azt is, hogy mikor ezt a terméket árulta(deviz) tudta azt is, hogy ez vissza fizethetetlen, mert 4x árat kérnek érte. Magyarán 1995ben 40ft volt a sváci frank. Akkor sejthetni lehetett ezt a dolgot, hogy becsapják. Sőt simorjai vette le azt, hogy ne emelkedjen drasztikusan a sváci frank és forint közötti árfolyam. Magyarán mesterségesen a TE adódból is csapták be a többséget. Ez amit most jogtalanul fizetnek a bankoknak az nem az állam felé megy, hanem ki az országból. Így megöli saját magát a kormány is. Ezt tudják, mert már hány 500.000 ember ment ki? Nem akkarják, hogy mi itt megéljünk, hanem azt akarják hogy takarodjunk ki, mert aki írányítja az országot annak bizza sokkal többje van, mint ami kellene. Így én ezért megyek ki, mint az ilyenek miatt is, mert nincs szimpátiája és nem fog össze. Ha nem a politikát nézük, mert a politika is csak azért van, higy minket össze ugraszanak. Innentől kezdve kedves útolsó hiába tettél rám rossz szavazatott nem én voltam az a nagyon rossz ember. Sőt tovább megyek Orbán volt 2001ben aki ezt elkezdte forgalmasítani igazz nem ilyen feltételekkel. Mikor a magyar paraszt lakást akar venni ezt adták, mert mesterségesen magas volt a forint. Most meg adnak olcsóbban is. És ezt a bank nem tudja megtenni ezt a terméket, ha a magyar állam nem adja rá az áldását ahol például az sincs benne, hogy elsétálási jog. Minek is koptassam, mert ezzek bizza bizonyítani is tudom. Viszont én nem sülyedtem odáig, hogy én rossz pontot adjak, mert én MAGYAR vagyok és bár mi is számítana, de gondolkoz el mi a MAGYARSÁG fogalom. Csak ezt te felejted el sajnos

2013. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Flector 67 ***** válasza:
Nem tudom, ezt kinek írtad. Én nem pontoztalak le.
2013. szept. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!