Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan fizessem vissza mielőbb?

Hogyan fizessem vissza mielőbb?

Figyelt kérdés

Körülbelül májusban, belementem abba hogy az OTP bővítse a hitelkeretemet. Éppen nyaralni mentünk így jól jött a pénz, le is merítettem a kártyámat vele (-260e Ft). Közben a munkahelyemről elküldtek, így szépen mondva elég nagy gázban vagyok, mert a kártyám hatalmas mínuszban van. Nem merek pénzt tenni rá, mert félek, hogy azt akkor le sem bírom venni róla, ami jogos is lenne, de nincs fölösleges pénzem.

Szerintetek mi történik? Előbb utóbb kapok egy hívást vagy levelet, hogy na tessék visszafizetni mindet (mert nyilván nem várnak a végtelenségig) vagy tudom még húzni a dolgot és apránként befizetni?

Nem szeretnék bemenni a bankba se ezügyben kérdezősködni, nem szeretném magamra hívni a figyelmet.

Járt már így valaki? Köszi a válaszokat!



2013. okt. 29. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy elbeszéltek egymás mellett a válaszolóval. Te a folyószámlahitelről beszélsz, a válaszoló pedig hitelkártyáról egyértelműen.

Nagy különbség van köztük.

Az szuper, ha sikerült lerendezned a bankkal. A folyószámlahitel nem annyira veszélyes mint a hitelkártya. Távolról sem.

2013. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igazából nem számoltam ki, hogy mennyit bukok rajta de egy évig minimum 21.000ft havonta. (Azért minimum mert az az alap és erre megy a kamat ami ugye havonta csökken.) Munka nélkül elég nehéz lesz...de majd megoldom. A poén az,hogy nem is magam miatt kértem ezt a hitelkeret bővítést..namindegy.

Köszi a válaszokat.

2013. nov. 13. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!