Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segitséget kérnék. Cetelem...

Puubi kérdése:

Segitséget kérnék. Cetelem bankártya hitelem van 7 éve törlesztem havi 16000ft-tal a 7 év alatt lement 90000 forint a felvett 400000 ből. A többi a kamat. Valaki valami megoldást? (nem tudok többet havonta feladni). Köszi.

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nincs más megoldás, ha csak az alapot törleszted, akkor mindig a kamatra meg a nagy rész és csak egy pici százalék megy a tőkére

többet kell törleszteni, így fog a tőke is csökkenni végre

2013. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem "Cetelem bankkártya", hanem Hitelkártya tartozásod van, ami a létező legrosszabb fajta tartozás, hiszen 40% körüli a kamata. A havi 16.000Ft nem "törlesztés", az csak arra jó, hogy szinten tartsd a tartozásodat. A Hitelkártyák nem arra valók, hogy elköltsd róla a teljes keretet, majd évekre elhúzd a visszafizetését. Nem szabad évekre elhúzni a visszafizetést, mert a keret sokszorosát kell így visszafizetni.

Sürgősen keresd fel a Cetelemet és kérd a hitelkiváltást valamilyen személyi kölcsönnel, vagy ha ez nem megy, mert nem egyeznek bele, keress fel más bankokat is, hátha akad, aki kiváltja személyi kölcsönnel, aminek a kamata kb 20% körüli.

2013. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól számoltam hogy több mint 1,3 millió forintot kifizettél a 400.000-es hiteledre és összesen 90.000 ft ment le belőle?

Ez őrület

2013. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van hitelkártyám. Én azt csinálom, hogy a visszafizetési időszakban ráhelyezem minden jövedelmem és amit csak lehet kártyával fizetek. De még a családtagok számláit , amit csak lehet kifizetem, amiben nekem az a jó, hogy a jövedelmemnél többet is el tudok így helyezni a kártyán. Így legalább nem olyan nagy a tőketartozásom, amire a kamatot fizetem, sőt, az utóbbi időben 0 Ft így a kamatom. Hgy megértsd, hogy miről beszélek azt javaslm, hgy haladéktalanul beszél egy ügyintézővel, akit megkérsz arra, hogy mndja el pontosan, hogy célszerű a kártyát használni. Elég szomorú, hogy ezek szerint nem tisztáztátok, hogy eddig ezt nem tettétek meg.
2013. nov. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!