Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki meg tudná nekem mondani...

Xtina22 kérdése:

Valaki meg tudná nekem mondani hogy melyik bank adna biztos személyi hitelt 97 ezer ft os keresettel és 6 hónap munka viszonnyal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

lehetetlen ennyi infóból bármit is mondani

Budapest? Vidék? nettó? Bruttó? Mennyi hitelt akarsz felvenni? Van-e bevonható adóstárs? Határozott vagy határozatlan idejű a szerződésed? Szerepelsz-e aktív vagy passzív KHR listán?

Ne válaszolj ezekre, felesleges, mert akkor is még ott tartasz, hogy a bank saját jogán bármiért elutasíthat még indokolnia sem kell. De tudd, hogy amit leírtál, az édes kevés. Kényelmes cipő és szánj rá 2 napot, járd végig a bankokat, ha kell a pénz. De a szabad felhasználásúnál kevés rosszabb választás van.

2013. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már mindegy nemet mondtak :(
2013. nov. 15. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha előbb vetődtem volna ide, megkímélhettelek volna az utánajárástól. Manapság annak adnak hitelt, aki be tudja bizonyítani, hogy nincs rá szüksége.
2013. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó teljesen igazad van! Azt mondták meg fogják indokolni hogy miért nem kapjuk meg de semmit nem mondtak.

Minden jó volt de több mint valószínű még ez a 97 e ft kereslet is kevés. Csak azok kapnak hitelt akik tele vannak mások meg haljanak éhen. Egyszer szánja el magát az ember hogy hitelt vesz fel mert már ez az utolsó remény és az sem jön be. Csak akkor azt nem értem minek reklámozzák hogy így adnak meg úgy ha csak a gazdagoknak adnak :/ :(

2013. nov. 19. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!