Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kapom ATM-nél "Az ön...

Miért kapom ATM-nél "Az ön számláján a kért tranzakció nem engedélyezett" üzenetet?

Figyelt kérdés
Lehet még nem érkezett meg a pénz amit várok és néhány ezer mínuszban van a számlám, de akkor is valami egyenleggel kapcsolatos üzenetet kéne kapnom nem?
2013. dec. 13. 13:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam egy másik kártyámat nagyobb összeget ütöttem be, és az egyenlegre hivatkozva kérdezte akarok-e másik tranzakciót..
2013. dec. 13. 13:42
 2/4 anonim válasza:
Németországban történt ilyen velünk, kiderült, hogy chiphibás a kártya. De sztem sok-sok oka lehet, hívd fel a bankot és kérdezd meg.
2013. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit, be kell mennem egy bankfiókba.De valami gebasz van az tuti.Szerintem zárolták a kártyám mert a nav sorbaállította a diákhitelem. Mind1 nem találgatok a lényeg hogy nem tájékoztattak se levélben se sehogy rájfájzen....
2013. dec. 13. 19:04
 4/4 anonim válasza:
Akkor lehetséges, hogy inkasszót tett a számládra. De arról is kellene értesítést kapni, akár sms-ben vagy levélben, hogy ilyen történt.
2013. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!