Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha pénzfelvevő...

Az mit jelent ha pénzfelvevő automatánál nem tudok pénzt felvenni, mert azt írja h "az ön kártyájával a tranzakció nem engedélyezett", pedig tuti h van a számlán pénz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a lejárati időt, hátha régi a kártya.

Esetleg korábban letiltattad, bár erre emlékeznél :p

2012. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lejárat 2013/8, és 2 napja töltöttem fel pénzt bwinre szóval nem lehet letiltva sztem, de azért köszi :)
2012. ápr. 19. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Hívd fel a telefonos ügyfélszolgálatot, mi van a bankkártyáddal?...


Nem lehet, hogy a Bwin lefejte a bankszámládat?...

2012. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, mert netbankra be tudok lépni és ott látszik h van rajta pénz. Esetleg arra gondolok h mikor leveszek pénzt vagy utalok egy ideig zárolt összegként kezeli és lehet h ezért nem tudok levenni, ez lehetséges?
2012. ápr. 19. 14:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az automatában nincs pénz, vagy épp olyan címlet, ami neked kéne?
2012. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
kicike kezeckéddel telefon felemel, banki ügyfélszolgálat tárcáz... legközelebb hülye kérdészt nem tenni fel. senki nem fog tudni ehhez és a hasonló kérdésekre válaszolni....
2012. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Zárolták a bankszámlán lévő összeget, le van tiltva a kártya. Nem lehet?
2012. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, csak külföldön...

Leszálltam vasárnap estefelé a reptéren, mondom veszek ki ropogós ojrót, és este még helytelenkedem egyet hotelbárban :P

Hát a Sparkasse beközölte ugyanezt a dumát, csak düccs nyelven. Bankot felhívom, mi a halál, itt vagyok oszt kell az ojró, és ők közölték velem, hogy aznap éjjel fél 3-kor vettem fel nagyobb összeget (buli volt, nahh), és a napi limitemet túllépné, ha levennék jó sok ojrót :D

Szal no para, ezer oka lehet, hívd fel őket.

2012. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt az automatában pénz. Én is így jártam.
2013. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!