Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem áruhitel mennyire...

Cetelem áruhitel mennyire "megbízható"?

Figyelt kérdés
Egy laptopot szeretnék vásárolni 149.000Ft-ért cetelem áruhitellel. 10 hónap lenne a futamidő. 10 x 14.990Ft Egyszeri kezelési költség van a hitelösszeg 11%-a. THM: 29,49%. Valaki vett már fel hasonló áruhitelt? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban? Havonta akkor csak a 15.000ft-ot kell fizetni vagy erre mennyi jön még rá? Minden hónapban változna a törlesztőrészlet vagy ugyan annyi lenne?

2014. jan. 2. 22:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
A Bauhaus-ban vásároltam, ott a hiteligénylés helyben történik. Problémát okozott, hogy túl magas a fizetésem az átlagos hiteligénylőhöz képest, ezért telefonon egyeztettek a munkahelyemmel, és emiatt csak másnap kaptam meg a pozitív választ. Akkor mentem a kasszához, befizettem a kezelési költséget kp-ban, kártyát nem fogadtak el, majd megkaptam a cuccot. Ezt a hitelt ebben a hónapban zártam le, csoportos beszedéssel fizettem, nem volt semmi gond. Időközben igényeltem még egyet, az már sokkal gyorsabban ment, mert az adataim megvoltak nekik, és kb. fél órán belül kisétálhattam az ajtón a szerzeményemmel. Ebből a hitelből még hátra van két vagy három hónap. Ma igényeltem egy újabbat online, amit se szó, se beszéd, egy pillanat alatt elutasítottak, és telefonon sem adtak bővebb felvilágosítást. Hát ennyi.
2014. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
nyugodtan vegyél fel hitelt ha tudod fizetni havonta. én is cetelemen hitellel vettem meg a lapost 460 volt a vége 12 hónapos hitellel es 400 volt a gep maga.. de ugy voltam vele h a f** várjon
2016. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!