Ez nem durva egy kicsit? (Cetelem) Részletek lent!

Figyelt kérdés
Hitelkártyám van náluk.A múlt havi törlesztőrészlettel el vagyok maradva,egy ügyintézővel már beszéltem,hogy még ebben a hónapban fel lesz adva a pénz! Megbeszéltük,azt mondta így rendben leszünk! Azóta már 3 szomszédomat és egy rokonomat is felhívta egy nő a cetelemtől,telefonszámot adott meg nekik,hogy adják át nekem,hívjam vissza őket!Ja,és a rokonomat a mobilján hívták!Honnan szerezték meg a mobilszámát?Meg ha le van már beszélve az ügy,akkor egymás között miért nem tisztázzák az ügyintézők a dolgokat?Nem tudja egyik kéz,hogy mit csinál a másik?
2009. dec. 2. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 3000Ft körüli elmaradásom volt a HVB Banknál. Ugyanis úgy felemelték a törlesztőmet, hogy ami összeget eddig hónapokig fizettem az nem volt elég már októbertől. Így az adósságvégrehajtók küldtek levelet nekem, férjemnek az állandó lakcímemre, annak ellenére hogy levelezési címet adtam meg , mert ott rendszeresen eltünik a levelem. A tartozás még kettő hetes sem volt, de már édesanyámnak is küldtek felszólítást, mint kezesnek, mert lesz nagy baj ha nem fizetek. Nevetségesek, hogy 3000 Ft-ból milyen ügyet csinának, ráadásul már kb. 5 éve rendesen fizetem a pénzt nekik. Felháborító, hogy annak ellenére, hogy a svájci frank árfolyama hónapok óta szinte nem változott, a törtlesztésem mégis hirtelen megnőtt. Persze rájöttem, hogy csak élt a bankom a lehetőséggel, hiszen szeptember 30-ig szabadon változtathattott a kondíciókon, gondolta jól megemeli, mert ha már megtehet mindent, akkor miért ne. Nem baj, 2 év és soha többet nem leszek ügyfelük!
2009. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!