Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire éri meg bitcoinnal...

Mennyire éri meg bitcoinnal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Utánaolvastam a dolognak, nagyjából értem a dolgokat. Viszont nagyon örülnék, ha egy ezzel foglalkozó ember válaszolna a kérdéseimre. (tőzsdei spekulánsággal kapcsolatban)

1, A befektetett pénz hányszorosa jön vissza, ha közepesen jól csinálja valaki?

2, Milyen valutával éri meg váltani? USD, JPN vagy EUR

3, Az ebből származott jövedelmet hogyan tudom magyar számlára utalni, hogy ne legyen belőle problémám? Illetve hogyan jelentsem be, hogy törvényesen járjak el, de ne kelljen brutál sokat adóznom belőle.

4, Ti melyik tőzsdénél vagytok és hogy megy?



2014. márc. 9. 11:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
Haha, ez a kérdés mennyire jól mutatja, hogy milyen negatívak az emberek... Jön a szokásos, ebből nem lehet megélni, nem lehet meggazdagodni, semmit sem lehet. Lemaradtál, két éve kellett volna és két hónapja eladni. Aztán most közel 60 ezer dollárt ér 1 bitcoin.
2021. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!