Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Junior számlám van az OTP-nél,...

Junior számlám van az OTP-nél, lenne havi kb 10. 000Ft-om amit félre szeretnék rakni, akkor hogy tudnám ezt náluk lekötni?

Figyelt kérdés
Viszont nem minden hónapban lenne pont 10, van mikor több van mikor meg semennyi. van erre valami? Mert leginkább azért csinálnám hogy véletlen se költsem el.
2014. márc. 13. 21:42
 1/1 anonim válasza:

Online tudsz bankolni, ha kötsz OTP Direkt szerződést. Ez a legegyszerűbb. Bár a kamat nem sok, de legalább nem szabadon felhasználható a pénz.

Egyébként ugyanitt fel is tudod törni a lekötést, ha mégis megszorulsz, és nagyon kell a pénz.

Mindenféle titkos azonosítóval, mobil aláírással biztonságosan tudod használni. Még az OTP sem tudja a jelszavad (fiókban nem tudod lekérdezni). Ha elfelejted, amit megadtál, törölni kell a regisztrációt és újra regisztrálni egy bankfiókban. Én sajnos egyszer elfelejtettem, és végigjártam ezt az utat.

2014. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!