Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe érdemes most az EURÓ...

Mibe érdemes most az EURÓ megtakarítást lekötni, kamatoztatni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnos nincs semmi lehetőséged.

Az eddigi PEMÁK jegyek forgalmazását lezárták és nem adtak ki újakat.

2014. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
váltsd át forintra
2014. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2:


Pontosan. Az utóbbi 1-2 hétben 1 ÉVES BANKI KAMATOT lehetett keresni az eurón, ha valaki 300 környékén a forintját euróra váltotta és most 312 körül visszaváltja.

2014. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért én még várnék egy kicsit az euró átváltásával - most már nyereséges, de elemzők szerint 340-ig is felkúszhat. ...-HAT !

Csak van esély rá. Hogy bejön-e?!

2014. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4:


Igen én is ezt mondom. Úgy értettem hogy pár hete még át lehetett váltani 300-on, most pedig visszaváltani forintra 310 felett. Ezen lehetett keresni. Az ostoba barom állat emberek mindig akkor kezdik átváltani a pénzüket, amikor már sokat gyengült a forint.


"Jajj, 290-ről 310-re ment? Akkor kezdjük el átváltani!" - Aztán visszaerősödik.


Fa.szok. Ahelyett hogy akkor váltották volna át, amikor 290 volt.


De az emberi tömegek természete mindig ilyen. Akkor készülnek a válságra amikor már vége van és jön a növekedés és akkor várják a növekedést és a mennyországot, amikor a válság kapujában vagyunk.

2014. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!