Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Svájci frank hitel alakulásáró...

Md1116 kérdése:

Svájci frank hitel alakulásáról a saját bankom ahol felvettem a hitelem, miért nem tudnak semmit hogy esetleg hogyan alakul a közeljövőben? Mert azt mondják ők nem tudnak mit mondani legalábbis ezzel védekeznek.

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Te a jövőbe látsz?

Na ugye, hát ők sem...

2014. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja. Ahogy azt sem tudja senki hogy 3 év múlva kedden esni fog-e, vagy süt a nap.
2014. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ők ezzel foglalkoznak,legalábbis ők adják a svájci frank hiteleket,az időjárást meg nem értem mert a meteorológusok az időjárással foglalkoznak és hónapokra előre látják az időjárást mivel ők ezzel foglalkoznak azt nem tudom 3 év múlva mi lesz de ha valaki valamivel foglalkozik lehetne már fogalma arról hogyan alakulnak a dolgok
2014. márc. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!