Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi leszha nem fizetem ki a...

Mi leszha nem fizetem ki a mobil számlámat? Kikapcsolják? Vagy jön a végrehajtó? Bírósági ügy lesz belőle?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 16:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

11:25-nek

Én nem lennék ilyen büszke erre a cigánykodásra. A boltban is lopod az árut, vagy ott fizetni is akaródzik érte? Hányok az ilyen alakoktól.

2009. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mikor a kikapcsolás megtörténik, utána még visszakapcsolást is felszámolnak..sajna én is így jártam.
2010. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Semmi!Nehogy fizess!én milliókkal tartoztam(hitelkártya,tel.számla,Bkv...stb),és nem fizettem.úgy tettem,ahogy az előttem szóló írta.nem tehetnek semmit,ha nincs vagyonod!elévült nekem mind,neked is el fog!persze ha meghal valakid akitől örökölhetsz,azonnal rájönnek és véged lesz mint a botnak.Éltesd a szüleid még!:) meg amúgy is.persze nem ezt kellene tennie az embereknek.ha a törvény másképp nem rendelkezik,a menetet te nyered!Üdv!
2010. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt az elévülést fejezzétek már be. Főleg mert ténybeli tévedések is vannak.

A követelés akkor évül el, ha hagyják elévülni. Az, hogy elérhetetlenné teszed magad, azzal pontosan azt éred el, hogy az elévülés nyugodni fog, azaz nem fog ketyegni az a bizonyos elévülési óra.

Emellett távközlési szolgáltatás esetén szigorúbbak az elévülési szabályok, itt 1 (egy) év alatt elévül a követelés, ha az nem nyugodott és a szolgáltató nem tett elévülést megszakító intézkedést.

Tehát az elévülés nem úgy van, hogy eltűnök egy évre, és jaj de jó. Mert ha közben volt egy át nem vett ajánlott levél, vagy volt egy "ismeretlen helyre költözött" jelzéssel visszamenő értesítés, máris megszakadt az elévülés és kezdődik elölről...

Tehát ne adjunk használhatatlan vagy pontatlan tanácsot!

2011. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!