Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem kötelező fizetni a hitelt?

Nem kötelező fizetni a hitelt?

Figyelt kérdés

Üdv.

Voltunk ügyvédnél az autóhitel miatt, aki azt mondta (röviden és tömören megfogalmazom), hogy ha 5 év eltelt a hitel megkötése óta, akkor már nem vagyok köteles fizetni az autót.

Mondtam, hogy 5 év után küldtek másik szerződést amit alá kellett írnom, de erre az ügyvéd annyit mondott, hogy az lényegtelen, mert egy tartozást nem lehet 5 évnél hosszabb időre kötni, szóval 5 év után már nem vagyok köteles fizetni.

Ekkor jöhet a behajtó, hogy elvigye az autót, de nem vagyok köteles ezt sem odaadni.

Hívhat rendőrt, őket is felvilágosították mi a helyzet ilyenkor, és nekem fog igazat adni.

Ez mennyire valós?



2014. ápr. 2. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbál átverni, befizetsz 30 ezret és minő véletlen, te leszel pont a kivétel, akinek nem sikerül elintéznie.... de azokkal akiknek sikerült, valahogy nem találkozol...


A bankok nem hülyék, ellenben a tanácsot adó ügyvéd igen. Vagy csaló.

2014. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az ügyvédi kamaránál kérdezzetek már rá, hogy be van-e jegyezve a jóember...
2014. ápr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fizess neki 30 000-et, megérdemli! Majd vegyél fel egy jó kis lakáshitelt is, 50 éves futamidőre a 30 000-et itt majd én kifizetem helyetted, a felvett hitel összegét meg megfelezzük :)
2014. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy ügyvéd ilyet nem mond, még az sem, aki vette a diplomáját. 1. vagy valamit nagyon félreértett a kérdező 2. a felvilágosítást adó személy nem ügyvéd
2014. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!