Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kb.15-20M forintra milyen...

Kb.15-20M forintra milyen befektetési alapot ajánlatok?

Figyelt kérdés

Sokáig valami vállalkozásba szerettem volna beszállni vele de meguntam, hogy csak totál komolytalan lehetőségek lettek volna. Szóval marad ez.


Igazából nincs idősáv amiben gondolkozom, nem kell a pénz mostanában. TBSZ-re tenném mert nem vesztek vele semmit ha mégis előbb kell a pénz, ha meg nem akkor hurrá.


Az sem baj ha OTP-s alap mivel ott vagyok most, de ha kell természetesen átmegyek bárhová ha megéri... Köszi előre is a javaslatokat!



2014. ápr. 10. 18:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

na akkor a félreértések elkerülése miatt:


1. SzarvasLászlónak köszönöm az értelmes hozzászólásait!

2. név nélküli hozzászólónak:

a. javaslatot kértem, nem kioktatást hogy mindenki hülye és nem ért hozzá, bezzeg te. Ha mégis nagy ász vagy gratulálok, kamatoztasd a magad megtakarításain a tudásod!

b. javaslom az index dühöngő fórumát ha le szeretnéd vezetni a feszültséget

c. az hogy ki arrogáns és kioktató az nem kérdés... beméssz a fürdőszobába és belenézel a tükörbe akkor megtalálod! :)

d. "A pénzügyi képzettsége kicsi" résznél elpityeredtem úgy megsajnáltam magamat. azért majd el tingi-lingizek így tudatlanul a sok művelt közt akik életükben nem látnak ennyi pénzt a számlájukon... gondolom te nem közéjük tartozol.

2014. ápr. 10. 20:40
 12/26 anonim ***** válasza:

OTP-nél én is a Suprát ajánlom, nekem is abban van most a pénzem


a tanácsadókkal vigyázz, ha el akar neked adni valami nagyon jó befektetést akkor állj fel és gyere el, egy tanácsadó csak tanácsot ad, a többi csak le akar húzni


olvasd el ezt a blogot itt elég hasznos tanácsokkal lát el a szerző

www.kiszamolo.hu

2014. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatot! Úgy látom hasonló véleményen vagyunk a tanácsadókról.. :) vigyázz, mert az egyik ilyen tanácsadó névtelen úriember elég vehemens itt a topicban, hamar megkaphatod te is :D mint én ha végigolvastad a topicot.
2014. ápr. 10. 21:04
 14/26 anonim ***** válasza:

Honnan tudod te szerencsétlen, hogy nem egy tanácsadó ajánlotta most a Suprát? Fogadjunk, örökölted ezt a pénzt, vagy focista vagy. :D

Továbbra is nonszensz ez az egész topic.

2014. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
ismerem a kiszámolót, rá szoktam néha nézni, egész jó dolgokat ír a szerző.
2014. ápr. 10. 21:07
 16/26 A kérdező kommentje:

Ember, nem vágod még mindig. nem az a lényeg hogy úgy legyen minden ahogy te mondod...


tök mindegy ki ajánlotta meg az is hogy mit, ez csak egy vélemény mellesleg normális emberi hangnemben. ezt kértem, nem a te fröcsögésed. rajtam múlik mennyire fogadom meg, a következményeket is én viselem. Senki nem mondta hogy reggel rohanok az OTP-be és megveszem csak mert ide ketten leírták...


ja, örököltem persze... gondolom ez az egyetlen válaszod létezik arra ha valakinek sokkal több pénze van mint neked. Feltételezem szent meggyőződésed hogy érdemtelenül... Köszi kérdésed, élnek és virulnak a szüleim szerencsére, remélem még 20 évig így is marad. focit még tévében sem nézek. ergó maradt az hogy megdolgoztam érte.

2014. ápr. 10. 21:18
 17/26 anonim ***** válasza:
17%

OK, de ugyanezt (ti. hogy te döntesz) személyesen is meg tudod tenni, nagyon gáz, hogy ilyen oldalon érdeklődsz. :D


Valamint miből gondolod, hogy több pénzed van, mint nekem? Eleve kit érdekel, hogy mennyi pénzed van, már másodjára érvelsz ezzel, hogy a saját magad által vélelmezett nagyobb vagyonod miatt neked "sokkal jobb", mint másnak.

2014. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem biztos hogy jobb nekem és nem is sugalltam ezt. ennyi pénzt amúgy sem neveznék vagyonnak, legfeljebb megtakarításnak. a sima emberismeret mondatja velem azt, hogy az olyan ember aki így nyilvánul meg mint te az elégedetlen valamivel az életében.... (pénz/kapcsolat/munka/akármi)


ha csak a közelében lennél akkor kb ezt írtad volna a topicba: szia, én is hasonló cipőben jártam mint te, sokat gondolkodtam és utána érdeklődtem és végül nekem ez meg ez az alap jött be, tudom ajánlani.


talán feltűnt rajtad kívül mindenki hasonlót írt.

2014. ápr. 10. 21:36
 19/26 anonim ***** válasza:

én írtam a kiszámolósat:


még annyival kiegészíteném hogy nem kell sietni a döntéssel, inkább gondolkozz rajta fél évig minthogy gyorsan dönts és beletedd egy olyan befektetésbe amivel buksz


maximax.hu oldalon válogathatsz a befektetésekből ott van az is hogy mikor merre változik az árfolyam, nyomon tudod követni, az alapján meg el tudod dönteni hogy milyen kockázatot szeretnél vállalni, ugye minél nagyobb a kockázat annál nagyobb az elérhető profit, meg persze annál nagyobbat is lehet bukni


összeállíthatsz magadnak egy portfóliót pl hogy a pénzed 50%-át alacsony kockázatú alapba fekteted, 30%-át valamivel nagyobb kockázatú de nagyobb hozamúba, és 20%-ot meg meg valami kockázatos cuccba de az akár évi 50%-ot is hozhat de ezekkel vigyázni kell mert akár ugyanennyit bukhatsz is vagy többet...

2014. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

jó ez a maximax.hu! köszi!

ja, mindenképpen diverzifikálni fogom az összeget. csalókák ezek a magas százalékok, az utóbbi 1-2 évben volt egy kis rally, ki tudja meddig tart ki...

2014. ápr. 10. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!