Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kb.15-20M forintra milyen...

Kb.15-20M forintra milyen befektetési alapot ajánlatok?

Figyelt kérdés

Sokáig valami vállalkozásba szerettem volna beszállni vele de meguntam, hogy csak totál komolytalan lehetőségek lettek volna. Szóval marad ez.


Igazából nincs idősáv amiben gondolkozom, nem kell a pénz mostanában. TBSZ-re tenném mert nem vesztek vele semmit ha mégis előbb kell a pénz, ha meg nem akkor hurrá.


Az sem baj ha OTP-s alap mivel ott vagyok most, de ha kell természetesen átmegyek bárhová ha megéri... Köszi előre is a javaslatokat!



2014. ápr. 10. 18:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Eddig (amíg a mostani összeg össze nem gyűlt) mit csináltál vele? Vagy egyik reggel felkeltél és hipp-hopp ennyi pénzed lett?
2014. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves asdasd##### nevű kérdező, sajnálattal és mély szánalommal vettem figyelembe, hogy a korábbi több, mint 200 000 000Ft-od mára eléggé megcsappant kb15-20M-ra.


A szomorú és könnyes szemeidnek, vagy a megkeseredett és remegő kezednek tudható be, hogy nem bírtad pontosan leírni a megtakarításod összegét... (?) Még egyszer részvétem a korábbi téves befektetéseid miatt!


Korábbi nekem írt leveleidből, valamint innen sem derült ki : Mit is dolgozol? Mennyit keresel? Megvan-e még a munkád? Tudom ezek elég szemérmetlen kérdések, de a pontosabb, segítőkészebb válaszok érdekében célszerű lenne, ha részben megválaszolnád őket.

2014. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

eddig alapvetően állampapírban volt amíg 7% körüli kamatok voltak, folyamatosan lekötve , minden hónapban fordult valamennyi amit újra befektettem. most összevártam.


utolsónak: nem tudom ki az a "asdasd#####", pont leszarom. milyen 200 millió?? hihetetlen, hogy páran abban élik ki magukat hogy fikáznak itt (meg gondolom mindenhol máshol) ahelyett hogy javasolnának valamit ahogy vártam.

2014. ápr. 11. 14:18
 24/26 anonim ***** válasza:
Inkább az a hihetetlen, hogy valaki ilyen volumenű összegre (ami bár nem felfoghatatlan vagyon, de jócskán meghaladja az átlag magyar ember megtakarítását) ezen az oldalon vár befektetési tanácsokat és megsértődik, ha kinevetik érte. :D Ébresztő, bilibe lóg a kezed, kisfiam!
2014. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem befektetési tanácsot kértem, hanem azt hogy ajánljatok befektetési alapot...
2014. ápr. 11. 17:05
 26/26 egy újabb válaszoló ***** válasza:
Concorde Rubicon, Columbus, Plotunis Zrt. ezek mind jól hoztak eddig. Persze ebben is van rally, de a TBSZ miatt érdemes 5 év átlagát nézni.
2014. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!