Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cylon banktól igényelt már...

Cylon banktól igényelt már valaki hitelt a neten?

Figyelt kérdés

A neten igényeltünk kölcsönt, bár listások vagyunk, előre ki kell fizetni két havi törlesztőt, csak akkor küldik a szerződést, és utána utalják a pénzt. Szerintetek átverés?

www.cylonbank.eoldal.hu


2009. dec. 22. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, milyen bank, az melyik előre kéri a törlesztőrészleteket és utána ad kölcsön.Ez átverés.
2009. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mutass nekem egyetlen olyan valódi bankot, ami ilyen gagyi honlappal rendelkezik.


Mutass nekem olyan normális bankot, ahol nincs feltüntetve a székhely "Bankunk székhelyének Franciaország és Amerika ad otthont.", nincs semmiféle normális elérhetőség, csak egy süket duma arról, hogy mennyi ügyfelük van és milyen sikeresek.


ügyfelszolg@indamail.hu


ez valami vicc????


és a másik:


"Megjegyzés:telefonos ügyfélszolgálat csak meglévő Ügyfeleinknek biztosított szolgáltatás!"


Komolyan mondom, keresném a kandi kamerát, ha nem tartanám végtelenül szomorúnak az ilyesmit...


Már maga az oldal egész megjelenése olyan, hogy hanyatt homlok menekülnék egy ilyen cégtől, mert ordít róluk, hogy amatőr, pitiáner csalók, de a tartalom önmagáért beszél.


Én ezeknek 2 forintot nem adnék se előre, se utólag.

2009. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc??? Soká lesz még április 1.:)

Hivatalos formában küldjem el az igényléshez az adataimat.Munkahely nevét,címét....és odaírja zárójelbe,hogy : ha van.Melyik bank adna munkahely nélkül kölcsönt? Ja és 60.000 nettó minimum,de nem kell igazolni:D:D Ez a másik ami tetszett. Egyértelmű átverés!!

2009. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vicc az egész...

Egy normális e-mail címre se futja, csak indamail-esre? És tárhelyszolgáltatásból is csak e-oldalra jut?

Előre kell fizetni?

Nem kell semmi igazolás?

Komolyan mondom, hogy ki ezt elhiszi, az meg is érdemli a sorsát...

2009. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy csak úgy hemzsegnek a helyesírási hibák és elgépelések...
2009. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg lehetne használni a Google-t is... Abból azonnal kiderül, hogy ilyen bank nincs, ellenben dob ki olyan hírdetéseket, melyekben hiszékeny szerencsétlenek keresik sorstársaikat és az eltűnt pénzüket.
2009. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ilyen esetekben a rendőrség miért nem tesz semmit! Rengeteg szélhámos agyonszedi magát pénzzel, és azért lássuk be, a legtöbb esetben a legszerencsétlenebbekből, mert sokan önhibájukon kívül kerülnek BAR-ra. Egy válás, egy csődbe ment vállalkozás, munkahelyek megszűnése, és még sorolhatnám. Egy ember már engem is átvágott, nem csak engem, hanem csoportosan több embert 20.000 Ft-tal, a rendőrség azt mondja, hogy csak szabálysértés... Az emberek meg lusták még feljelentést is tenni. Az a csaló meg milliomos lett belőle. Most ha tegyük fel, a Cylon Bankot szeretné valaki feljelenteni, előbb fizesse be a pénzt, aztán menjen a rendőrségre és vagy csinálnak valamit, vagy nem? Mert az ilyen kamu bankok, hitelközvetítők megérdemelnék a legnagyobb büntetést, ami a törvényben elő van írva. Ha van egyáltalán erre törvény. Elnézést a kirohanásomért, de vérlázító, ami itt folyik következmények nélkül!
2009. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!