Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamentánál nyitottam...

Fundamentánál nyitottam számlát 4év 4 hónapra havi 20000Ft-ost.2 év után venném fel a szerződéses összeget 5,9%kamat. Hogy működik?

Figyelt kérdés
Fundamentánál nyitottam számlát 4év 4 hónapra havi 20000Ft-ost.2év lejárta után ami fél év múlva fog bekövetkezni megelőlegező hitelt vennék fel mondjuk teljes összeget (5,9%kamat). Most akkor fizetem tovább a havi 20000-et + 38511-et a hiteltörlesztést a futamidő végéig?
2014. máj. 11. 23:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tehát abszolút lenne ennél jobb megoldás más bankoknál is már csak az induló hiteldíj miatt is.Több bank most ezt elengedi.


kisbetűs rész (fundamenta): A hitel teljes költsége: folyósítási díj: 120 000 Ft; Számlanyitási díj: 80 000 Ft. Egyéb költségek: 39 960 Ft;


cirka 240 ezer Ft a hitel induló díj, majd nem annyi mint az állami támogatás mértéke... akkor mi is van támogatva?


Tegyük fel ha belekezdek tehát

2 év 4hónapig 20150+15831 + 5év előírás szerint 38511Ft ?

2014. máj. 12. 21:29
 12/12 anonim ***** válasza:

Az induló költségekre nem jól számoltál, mert a folyósítási jutalék nem 120E Ft, hanem az áthidaló hitel 1,5%-a, a szerződéskötési díjat már megfizetted, amikor megkötötted a Fundát, de van még értékbecslés, közjegyző, tullapok, jelzálog bejegyzés, ami miatt tényleg elég "fejnehéz" ez a hitel.


A számításod ok.


A privátra is válaszolok, de most nincs több időm:)

2014. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!