Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliában mennyibe kerül a...

Angliában mennyibe kerül a számlavezetési díj egy VISA vagy MasterCard bankkártyával együtt?

Figyelt kérdés
Most fogok Angliába (Londonba) költözni és nem nagyon ismerem az árakat. Arra érkezne a fizetésem amit találok munkát. Esetleg bankokat is javasolhattok, főként az érdekel melyik kér a legkevesebb okmányt, úgymond melyik kötekedik a legkevésbé a számlanyitásnál.

2014. jún. 2. 17:45
1 2
 11/15 goaus ***** válasza:
Tudom furán hangzik, anno én is nehezen hittem el, de itt a bank nem húzgál le. Ingyenes minden, számlavezetés, felvétel, minden ilyen alapdolog. Más világba csöppensz, majd rájössz.:)
2014. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Kedves 5ös hozzászóló! Ez melyik fiókban volt, hogy nyitottál NI nélkül?


Mert ezek kellenek a személyin kívül:


- NI vagy (az első levélben lévő papiron nincs rajta a címed és az NI szám sem, csak a hely, időpont, hogy mikorra kell menni)

- Agencyn keresztül bérelt lakás Tenency Agrement (privátot nem fogadnak el) vagy

- munkahelyről igazolás (bár ismerősömnek a barclaysba már ezt se fogadták el)


Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy Londonban nyitnak, Readingben nem, tehát ilyen hasraütés szerűen.. Mert anglia a hasraütések országa :))

2014. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, Londonban nyitottam szamlat, konkretan Walthamstow-ban (kelet London, 3. zone) a Hoe Street-en.
2014. jún. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Kedves Utolsó!


Minket 2 éve nagyon szivattak...

Haveromat mégjobban fél éve..

Amikor meg már megvolt az NI, akkor kitaláltak valami harmadik papírt is, hogy még egy bizonyítás kell a haveromnak, hogy hol lakik.. :) De a végén megnyitották az egyik bankban..


Viszont halottam egy másik ismerősömtől, hogy neki személyivel nyitottak simán, ez is Londonban volt, illetve ők fél évvel előbb jöttek ki, mint mi.


Sokszor nem értem, hogy hogy mennek itt a dolgok, mer ami hétfőn "így" van, az keddre "amúgy", szerdán meg megint "így" vagy "úgy" :)

2014. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hozzástenném, hogy minket Readingben szivattak, a másik haverom aki Londonban lakott, neki nyitották meg személyivel simán.
2014. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!