Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendeltem szállítással együtt...

Rendeltem szállítással együtt 66 euró értékben a myprotein.com/home. Dept oldalról, ez kb.20 ezer, mastercard online fizettem, és 24 ezret vont le. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
biztosan kaptál egy emailt, ami részletesen tartalmazza a költsègeid...
2014. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Myproteinen fontot ír, nem eurót.
2014. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen ez megválaszolja egybõl a kérdést :D


ezt hívják szopacsnak...

2014. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

basszuxs :d

köszi!

2014. máj. 19. 14:30
 5/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Valaki egy angol oldalon, angolul le tud adni rendelést. Valószínűleg paypallal fizet amihez szintén szükséges minimális angol nyelvtudás. Hogyan lehetséges, hogy az euró és a font jelölését nem tudja megkülönböztetni?
2014. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Egyébként még így is olcsóbban kijöttél, mintha itthon vetted volna meg a cuccokat, de ha pesti vagy, akkor az enproteinem.hu (vagy valami ilyesmi) oldaláról is tudsz rendelni, ha bemész érte akkor nyilván nincs postaköltség és kb ugyan annyi az ára mintha kintről rendelnéd.
2014. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!