Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igaz az, hogy minél kisebb...

Igaz az, hogy minél kisebb címletekben fizetek be a bankban pénzt a számlámra, annál több kezelési költséget vonnak le?

Figyelt kérdés

Tehát ha pl. 10 és 20 ezresek helyett ötezresekben, ezresekben fizetek be nagyobb összeget, azt nem szeretik?

Lehet, butaság ez, de hallottam ilyet.



2014. aug. 5. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz
2014. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szóval befizethetek akár 500-as címletekben is 10.000 forintot, nem vonnak le érte külön semmit?
2014. aug. 5. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az érmékre elképzelhető, hogy van korlátozás, olyan több helyen is van (pl posta), de a papírpénzekről még én sem hallottam.
2014. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van valami korlátozás papírpénzre is, de én már fizettem be egyszerre száz bankót és szemük se rebbent. A fémpènzekre viszont komoly sarcok vannak, ha túl sok van belőlük.
2014. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!