Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben PayPalnál? Mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Most regisztráltam magamat paypalra és utalni szerettem volna rá pénzt,az OTP junior számlámról! Mivel nem tudtam,hogy hogyan is töltsem ki ott a rubrikákat így egy mintát néztem, a közleménybe a "Transfer ID"-emet kellett volna beírni, de én a minta alapján azt írtam, hogy "Transfer ID" majd miután elküldtem a pénzt vettem észre,hogy bakker, oda mást kellett volna!

Én úgy gondoltam,hogy írok a paypalnak,hogy elírtam és nem-e lehetne, hogy oda küldjék nekem a pénzt vagy vissza küldik ilyenkor aki utalta,mert nem tudják a Transder ID-et?



2014. aug. 9. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nem voltam, de nem egyszerűbb a kártyát hozzácsatolni a paypalhoz aztán ha vásárolsz automatán vonja le a pénzt? ha kell valami sűrgősen, és nincs pénzed az több nap is lehet még rákerül a kártyádról a pp-re. igaz külföldről a hosszabb szállítási időnél ez a pár nap mindegy, de szerintem egyszerűbb és olcsóbb mint mindig ráutalgatni a kártyára. mert az utalásnak van valami költsége ha jól emlékszem, a vásárlásnak nincs.
2014. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer nem arról a számláról utaltam PayPal-re pénzt, ami a PP fiókomhoz volt kötve. Írtam az ügyfélszolgálatuknak, hogy küldjék vissza. Meg kellett adni a kártya- és számlaadatokat, ahonnan a pénz utalva lett, és pár hét múlva visszautalták.


Az egyetlen baj ezzel a procedúrával, hogy elég lassú. A megadott adatok alapján kell kiválogatniuk a sok utalás közül, hogy melyiket kell visszautalniuk.

2014. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!