Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csak szerintem rablás, amit...

Csak szerintem rablás, amit az Erste Bank csinált?

Figyelt kérdés
Tegnap ki kellet szednem a nehezen összegyűjtögetett pénzem nagy részét , 750.000 HUF-ot. Itthon vettem észre,hogy a kedves Erste Bank levont 8.900 FT-ot jutalék címszó alatt. Jogosan vagyok kiakadva? A pénz nem volt lekötve meg semmi,csak simán ott volt a számlán..

2014. aug. 29. 18:25
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen , valóban rosszul írtam. Igen,az akkor van valóban,ha csődebe megy. Hát mindegy már úgyse tudok mit csinálni, legközelebb remélem nem ilyen hirtelen kell majd a pénz és valahogy kitrükközöm,hogy ne húzzanak le ennyire
2014. aug. 31. 11:53
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező: " Talán az lenne a megoldás,ha lenne valami állami tulajdonban lévő bank , ezeket meg visszazavarnák oda ahonnan jöttek."


Volt már ilyen a szocializmusban. Köszi, én nem kérek ebből megint. Egyszer elég volt.

2014. szept. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Számlavezetési dijat kell fizetni akkor is,és ha van sms őr szolgáltatásod az elöbbi 1000ft az utóbbi 500ft,többet nem von le az erste..
2014. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem 30 ezer forintom ugrott úgy hogy nem használtam a kártyát...
2016. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!