Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki elmagyarázná hogy...

Valaki elmagyarázná hogy működik a telefon vásárlás részletre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok sík hülye, csak 15 éves és szeretnék részletre venni egy telefont 40 ezer forintért. Szóval nem tudom, hogy lehet-e a media marktban meg az euronicsban részletre telefont venni. De én olyat szeretnék amiben nincsen kamat. Minden hónapban ki kell fizetnem az adott összeget, magyarul törleszteni persze, amíg el nem érem az összeget és ennyi. A szolgáltatóknál (pl. t-mobile) lehet olyat, hogy részletre és akkor pl. 24x2490 és úgy megvan. Csak ott meg nem akarok mindenféle csomagra előfizetni. Szóval nem tudom, hogy jól tudom-e, hogy hogy megy ez. Nem akarok nagy hitelt felvenni meg ilyenek, hanem csak egyszerűen részletekben kifizetni a 40et. Akkor ezt a media marktban/euronicsban megtehetem? Ne haragudjatok, ha a fentebbi sorokba minden szart összeírtam, de ez a hitel/részlet/kamat dolog nekem nem tiszta. Köszönöm, a normális válaszokat. :)

2014. szept. 5. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

15 evesen semmilyen szin alatt nem fogsz reszletre kapni telefont, mivel hivatalos jovedelmed nincs, nagykoru sem vagy, nem behajthato az esetleges tartozasod.


Innentol azt hiszem az egesz targytalan.

2014. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én csak tájékozódni szeretnék, hogy hogy működik. -.- Anyukám intézné.
2014. szept. 5. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

A boltokban oda van írva a telefon mellé, hogy lehet-e részletre venni. ha nem akarsz kamatot fizetni, akkor keresel olyant, hogy 0 %-os kamat.

Szerintem sokáig fogsz keresgélni.

2014. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:

Mindkét általad említett áruházban fut egy 0 % THM-es akció.Az elsőben (MM) a külön megjelölt és minimum 50 ezer forintot elérő termékekre vonatkozik.Határidő 09.14.A második esetben (E) a minimum összeg 25 ezer forint, de itt érdemesebb egy üzletbe ellátogatni a pontos részletekért.Határidő 09.09.

MM: 15 havi részlet, E: 4-6-10 havi választható.

Hitelfelvételhez általában szükséges okmányok:

- személyi igazolvány,

- lakcímkártya,

- közüzemi számla és/vagy bankszámla kivonat,

- kereseti igazolás,

- egyéb, az áruházakban vagy a hitelt nyújtó bank honlapján feltüntetett feltételek.

2014. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennyi lett volna, köszönöm szépen, akkor szerintem az euronicsba megyünk. :) Hasznosaknak ment a zöld kéz.
2014. szept. 6. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!