Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha diákhitelt veszek fel azt...

Ha diákhitelt veszek fel azt majd 1 összegben befizethetem?

Figyelt kérdés
Illetve Ha a törlesztés alatt megváltoznak az adataim( bankszámlaszám, lakcím) Lehet-e változtatni? És ha én veszem fel a hitelt de más bankszámláját adom meg az úgy lehetséges-e? ( Mivel nekem nincs)

2014. okt. 3. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Más számláját csak akkor adhatod meg ha társtulajdonosa vagy a számlának és van társkártyád. A lakcímet lehet változtatni sőt kell is, és ha jól tudom mindenféle hitelt vissza lehet fizetni 1 összegben.
2014. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha egyetemre mész, akkor úgyis KELL, hogy legyen bankszámlád.

Nyissál egyet! Lassan felnőtt leszel, ma már mindenkinek kell egy számla. Később a fizetésedet is máséra akarod utaltatni?

Fizetik ők bárhova amúgy, nekik mindegy, de akkor olyan személy legyen, akinek NAGYON megbízol...


Az egyösszegű visszafizetést sok bank "bünteti", tehát többet kell visszafizetni, hiszen így a kamatokat "játszod ki". A pontos feltételekben persze a szerződéskötéskor fogtok megállapodni.

2014. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*akiben
2014. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Vegyél fel inkább bármilyen más hitelt.

A diákhitel a legdrágább

2014. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, be lehet fizetni egy összegben. Automata infó rendszere van a Kp-nak, lehallgatod, hogy mennyi a napi egyenleged és már utalhatod is, illetve bárki utalhatja, csak a neved kell megadni és az azonosítód.

Az adatokat interneten is meg lehet változtatni.

Más bankszámláját nem adhatod meg, diákhitel felvételhez rendelkezned kell saját bankszámlával.

2014. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

" Vegyél fel inkább bármilyen más hitelt.

A diákhitel a legdrágább"


Hülyeség. A diákhitel jóval előnyösebb, mint bármilyen piaci alapú hitel. (Piaci alapon valszeg eleve nem is kapna hitelt.)

2014. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!