Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamentánál változtathatom...

Fundamentánál változtathatom e a befizetések gyakoriságát évesre hogy ha az utolso év van már hátra? Illetve utána megelőlegező hitelt felvehetünk e?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam mar csak kb 1,5(pontosabban 1év 4ho) év van a fundamentabol, ezt az összeget egyben (vagy2részben)beraknám, majd kérnénk a kölcsönt,. Most van egy kis plusz pénzünk ami fedezné ezt meg az egyébb költségeket(átiras meg ilyesmi),és találtunk egy házat ami tetszik,alkalmi vétel lenne, elég gyorsan kéne döntenünk.Viszont nem kéne egyszerre fizetni a hitelt meg megtakaritast . Igy ha megvennénk a házikót akkor tudom biztosan hogy jöhet barmi tudunk fizetni. A mostani kis plusz pénzünk meg tuti elb.sznank vmire. persze tudom hogy végülis ugyanaz mindkét megoldas de igy nyugisabb az ember hogy egy fizetnivalo letudva.. Lehetséges ilyen? A férjem nevén van ezért nem a fundamentat kérdezem,ő meg dolgozik. Vajon érdemes ezzel az ötlettel előállni?
2014. okt. 15. 08:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Tyű most jut eszembe hogy a fundamentánál csak havi befiz.lehettséges..asszem. bakker akkor tárgytalan..
2014. okt. 15. 09:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első megtakarítási évben még megteheted, hogy előre elhelyezel egy teljes évet, de az utolsóban már számít a havi rendszeresség, hogy ne sérüljön az állami támogatás mértéke. Negyedéves periódusokban vizsgálják a megtakarítási rendszerességet.
2014. okt. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!