Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor küldik meg az új bankkár...

Mikor küldik meg az új bankkártyát? /OTP/

Figyelt kérdés

Január végén lejár a régi és az újat még nem kaptam meg.

Decemberben bementem az Otp-be és akkor azt mondták, nincs semmi dolgom majd postán megkapom. Menjek be megint? Vagy meddig várjak?


2010. jan. 28. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézzél be, nekem tavaly május 1-vel járt le és elfelejtettek értesítőt küldeni, hogy bent van a fiókban egyből megkaptam.Ami előtt lejár meg kell kapni az újat.
2010. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
01/10 van a kártyádon vagy 02/10? Ha az utóbbi, akkor nincsen gond, február utolsó napjáig használhatod a kártyád. Ha előbbi, az már gáz, mert általábban 2-3 héttel korábban ki szokták küldeni (bár nem tudom az OTP-nél mi a szokás), szóval legkésőbb a héten meg kellett volna, hogy kapd. Jobb, ha intézkedsz (telebank, fiók) és még vasárnapig veszel ki elegendő pénzt.
2010. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 01/10 van a kártyán és éppen ezért mentem be dec-ben, hogy megkérdezzem mit kell tennem. Akkor mondták, hogy a kártyáért sem kell bemenni, majd postázzák. De úgy látom mégiscsak megkell látogatnom az Otp-t.
2010. jan. 28. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!