Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megszüntethetem a bankszámláma...

Megszüntethetem a bankszámlámat amin keresztül a diákhitel igényeltem? Átmehetek másik bankhoz?

Figyelt kérdés
Sajnos pár éve fel kellett vennem a diákhitel MKB bankon keresztül intéztem, jelenleg is egyetemre járok még, csak nem volt pár hónapig hallgatói jogviszonyom és átraktak egy nagyon drága számlába, vissza nem lehet menni, hogy újra van jogviszonyom, máshol meg tudnék nyitni sokkal kedvezőbb feltételekkel, így szeretném azt a számlát megszüntetni máshol nyitni újat. Lehetséges vagy még vissza nem fizettem a diákhitelt nem szüntethetem meg?

2014. dec. 15. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Megszüntetheted. Bárhonnan utalhatsz a Diákhitelnek. Az utalásnál a közleményben írd be a szerződési azonosítód és kész.
2014. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!