Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata vagy komolyabban tudna segíteni abban hogy milyen is ez az Osztrák hitel? És hogyan működik? Tudnátok segítséget tanácsot adni ez ügyben?

Figyelt kérdés
Nos olvastam egy oldalon hogy van úgymondott Osztrák hitel Aktív bar listásoknak ingatlanfedezettel euro alapon. Nos sok mindent leírtak ott és megértettem csak egy két apróság hiányozik nekem mint tájékoztatás. Ugyebár kvázi írtak arról hogy nincsen Magyaroszágon lévő bankfiokjuk és úgynevezett közvetítőn keresztül lehet az ügyeket és a törlesztést intézni. Na most erről a közvetítős témáról szeretnék komolyabban tájékozódni hogy helyileg Magyarországon hol találhatóak ilyen közvetítők stb? Nos ha vannak vélemények sőt tapasztalatok akkor várom őket írjátok meg nekem. Mindenféleképpen szeretnénk felvenni jelzáloghitelt a házunkra közösen a bácsikámékkal csak ugyebár apukám az egyik házrész tulajdonosa Aktív bar listás.
2015. jan. 20. 18:54
 1/1 anonim válasza:

Én csak saját tapasztalatot tudok leírni,illetve munkatársakét.

Osztrák bank egyikünknek se adott jelzálog alapú hitelt olyan ingatlanra,ami Magyarországon van.

Személyi kölcsönt is csak úgy,ha megvan 1 adott munkahelyen az 1 éves munkaviszony és jóval kevesebbet,mint amit össze-vissza hirdetnek mindenhol.

2015. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!