Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen banknál érdemes bankkár...

Milyen banknál érdemes bankkártyát igényelni aminek minimális a költsége és ide érkezne az első fizetés?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

OTP junior szerintem van ilyen 24 év alatti - már ha nem múltál el.


Az ERSTE-t NEM ajánlom, nagyon rossz bank, drága a kártya, és nem adnak mindenhez érintésest. 5000Ft/év. Az ügyintézőik hazudnak, átvernek. Az ERSTE bank sajnos a leggagyibb hazug bank akit eddig ismertem.

2015. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magánszemélyeknek is vagy 20 féle csomag lehet az ideális - nem mindegy, hogy mekkora összegről van szó, hányszor használod a kártyát és mekkora összeg felvételére, illetve hogy fizetni is szoktál-e vele, s ha igen, hol (terminálnál, neten, külföldön, stb.).
2015. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok szeretnék neten is vásárolni havi kb 150000 ft fizetés kerül rá. OTP vagy esetleg Budapest bank?És melyik csomag?Mert amikor az ügyintéző gyorsan beszél az ember nem tudja mindig a megfelelő döntést választani.
2015. jan. 26. 11:05
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

Beírod az adatokat és választasz.


[link]

[link]

2015. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A bankszámla összehasonlító oldalak részben jók, de van egy olyan hátrányuk, hogy sokszor pontatlanok. Pont a napokban próbáltam ki a körülbelüli számla használatommal, majd a legjobb eredményűnek megnéztem a tényleges feltételeit. Hát, nem egészen stimmelt az eredmény.


A legjobb, ha csinálsz egy Excel táblázatot, és összehasonlítod a különböző számlák kondícióit! Ez minden banknak ott kell, hogy legyen a honlapján.


Sokat megspórolhatsz azzal, ha jó bankszámlát választasz!


Nekem az első bankszámlám OTP-s volt, aztán szétnéztem a piacon, és láttam sokkal jobb ajánlatokat. Volt, amikor 3 különböző bankban volt számlám (próbáltam mindenhol kihasználni a kedvező lehetőségeket), és összességében sokkal kevesebbet fizettem értük, mint a korábbi 1 számláért.


És a jövőre nézve mondom, hogy ne félj bankot váltani! Ha emelkednek a díjak, nézz körül nyugodtan máshol!

2015. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 26. 23:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg utánakérdezhetsz a munkáltatódnál,hogy van-e megállapodása valamilyen bankkal..


Nálunk (mondjuk ez multi) például a Raiffeisennel kötött megállapodás alapján van Kiemelt dolgozói számlacsomag, így minden ingyenes rajta, és tényleg az, nincs számlavezetési díj, az utalás az ATM is az, még a csomagváltásom is az volt (nekem korábban is itt volt számlám) egyedül az éves bankkártyadíjat terhelik, de annak is csak az 50%-át.


Amúgy a Raiffeisennél korábban nekem asszem Aktív számlacsomagom volt, ami akkor ingyenes, ha havonta teljesíted a feltételeket, ami az volt hogy havonta legalább 50 ezer ft-ot legalább 4 tranzakcióval el kell költeni.

pl 20ezer Ft kp felvétre, 20ezer utalásra, 5000 csoportos beszedésre, 5000 kártyás vásárlásra.

1 db 50 ezres tranzakcióval nem váltod ki a többit, a négy darabnak meg kell lennie, ellenkező esetben havi 1200 ft a számlavezetési díj. De sztem 150ből ezt meg lehet oldani. Volt korábban az OTP-nél is számlám, ami szintén ingyenes volt, de az OTP köti az ebet a karóhoz, hogy csak hivatalosan ráérkező munkabér jöjjön a számládra, ezzel szemben a Raiffeisen ezt pl nem vizsgálta, lényeg hogy legyen rajta 50ezer amit 4 tranzakcióval elköltesz oszt' jónapot.


Fiataloknak tolják ezt a Simple-t az otpnél, arra esetleg rákereshetsz, a feltételeit sajnos nem tudom, de néhány ismerőstől jókat hallottam róla.

2015. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!
2015. jan. 27. 08:37
 9/9 Suták Dávid válasza:
OTP junior nekem is ott van és egész jó neked is ezt ajánlom :)
2015. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!