Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most kaptam meg egy 1hónapos...

Most kaptam meg egy 1hónapos credit express számlát,80ezerről, mit kell tennem a továbbiakban?

Figyelt kérdés
Az áll a levélben,hogy 02.01 fizesse be a számlát,internetes cég a megbízó. Na mivel én most kaptam meg,mivel teljesen más címen élek,mit tehetnék? Mennyi ezreket számolhattak fel és mit tehettek azóta? Volt régen egy előfizetésem elköltöztem és netre érkeztek a csekkek , teljesen elfelejtkeztem róla és már csak akkor vettem észre amikor egy régi email címemre beléptem,hogy küldték az értesítést. Fizessek nagy volt az összeg amit nem tudtam egyszerre befizetni plusz kaptam következőt hogy 80 ezer lett a számla mert megszűnt a szerződés. És mostanra ért hozzám ez a levél. Fogalmam sincs mit kell tenni? fizessem be ezt a lassan két hónapos csekket és várjak? vagy mit tegyek?
2015. márc. 20. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Felveszed a kapcsolatot azzal a céggel, amelyiknek elfelejtettél fizetni. Ott majd megmondják, mennyi lett a sarad és talán egyezkedhetsz is részletfizetésre.
2015. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és mi lesz a behajtó céggel? ha befizetem az internetszolgáltatónak a másik eltűnik?
2015. márc. 20. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!