Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Credit Express behajtó céget...

Credit Express behajtó céget hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van 1 tartozásom amit rendezni szeretnék, de nem érem el őket.. se telefonszámon, se e-mailemre nem reagáltak.. decemberi csekk szal azóta vszinüleg nőtt 1 kicsit.. akkor volt 27ezer.. 15ezer az alap amivel tartozok.



2014. máj. 3. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg küldtek csekket, azon rajta van minden adat. Vagy a neten is van oldaluk. De ha decemberi akkor túl sok megértést tőlük ne várj.
2014. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen azon a telefonszámon kerestem őket.. akkor nemtudtam fizetni nem volt melóm.. most van most kitom fizetni.. de ilyenkor annyira nem vagyok fontos nekik úgylátszik.
2014. máj. 3. 16:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy jó tanácsot elég sokat spórolhatsz. Ha a szolgáltatónak, vagy akinek a 15.000-rel tartozol fizetsz, akkor pont 12.000 marad a zsebedben!!! A cr-rel ne foglalkozz.
2014. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az rendben van, de ilyenkor kikell fizetnem a behajtó cég költségeit is nem?!
2014. máj. 7. 06:53
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez egy volàn büntetés, nem volt kitöltve a helyi bérletem.
2014. máj. 7. 06:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont az a lényeg, hogy nem kell a követeléskezelőnek fizetni semmit, sokan ezt nem tudják és dupla pénzük bánja. Tapasztalatból is mondom, nekem vodafonos ilyen ügyem volt, valamint egy cég könyvelésén dolgoztam évekig, ismerem az ide vágó törvényeket.
2014. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sétálj be ártatlan szemekkel a volán ügyfélszolgálatra, és mondd azt, hogy úgy tudod tartozásod van, amit most rendeznél. Fizesd ki a 15-öt, ettől kezdve papírod van arról, hogy tartozásod nincs.
2014. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ok, de ha azt mondja a behajto ceg h megis kikell fizetnem nekik akkor mit mondjak??
2014. máj. 8. 06:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy időközönként frissítgeti a szolgáltató és a követeléskezelő a közös dolgait. Egy idő után észlelik, hogy fizettél a mávnak, már csak a cr díjáról fogsz csekket kapni. Próbálkoznak egy pár levél erejéig, aztán abbahagyják ha nem reagálsz, mert tudják, hogy törvényesen nem követelhetnek tőled semmit. Nagyon ritka esetben próbálkoznak telefonon is meggyőzni a fizetésről, ilyenkor ha nem akarod őket kioktatni a törvényről, (amit feltételezek, mert ha ismernéd nem tetted volna fel ezt a kérdést) egyszerűen játszani kell a hülyét. Ne haragudjanak, de te nem tudod miről van szó, te csak a mávot ismered, ha van náluk tartozásod mégis, akkor kéred szépen, hogy KÜLDJENEK NEKED MÁSOLATOT A KÖVETELÉS ALAPJÁT KÉPEZŐ SZERZŐDÉSBŐL VALAMINT SZÁMLÁT AZ ÖSSZEGRŐL AMIT KÖVETELNEK. Ezt majd átnézed, esetleg bemégy vele aNAV-hoz, esetleg elviszed az ügyvéd ismerősödhöz stb. Ilyen szöveget kell nyomni és játszani a totál hülyét aki ért semmit.
2014. máj. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ahan értem, tehát a behajtó cégnek ne fizessek semmit, hanem fizessem ki a megbízónak a tartozásom.

Rendben akkor ez lesz.

2014. máj. 10. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!