Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaptam a számlámra 200. 000...

Kaptam a számlámra 200. 000 Ft-t egy idegentől! Szerintem félreutalásról van szó! Javaslat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen idegentől? Nem devizahitel elszámolás?
2015. ápr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ott van az utaló neve is de nem ismerem
2015. ápr. 3. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Utald vissza téves utalás közleménnyel.
2015. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

elképzelhető, hogy téves. viszont valahogy a bank vegye le, mert ha te utalod, és a bankszámládhoz nem tartozik ingyenes átutalás, akkor neked ez pénzbe fog kerülni.

de várj egy kicsit, mert lehet, hogy neked szánták, akár egy rokon, vagy nem tudom, ki, csak a nevet nem ismered, mert valakit megkértek, hogy utaljon.

2015. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már visszautaltam Otp direkten. Nem valószínű hogy nekem szánták mert közleményben ez volt (EB Vali nénivel kapcs. költségek) ilyet nem ismerek!

Közleményben írtam is neki hogy legközelebb jobban figyeljen

2015. ápr. 3. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
én azonnal felvetem volna és elittam volna.
2015. ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Azért érdemes ilyenkor a bankot értesíteni mielőtt visszautalod, nehogy aztán te fuss a saját pénzed után egy rendszerhiba miatt.
2015. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ez egy érdekes hiba, mert a bankszámlaszámban legalább 2 számot kell elírni, hogy még úgy is érvényes lehessen (ha 1-et írsz el, úgy tutira nem érvényes, de ha 2-t, még akkor is nagyon-nagyon kicsi az esélye).
2015. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hivtam a bankot egy fiatal hölgyel beszéltem azt mondta ha látom a folyoszámlaszámot utaljam vissza és kész
2015. ápr. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!