Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönt felvehet...

Személyi kölcsönt felvehet úgy valaki, hogy 400ezres hitelkártyája van? És mondjuk 700ezret akar felvenni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze, vegyed csak :D:D
2015. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
56%
Ha be tudod bizonyítani a banknak, hogy vissza tudod fizetni a kölcsönt, akkor lehet.
2015. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
A hitelkártyád legalább -400ezerben van?
2015. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
uzsorás örömmel ad!
2015. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is van hitelkártyám ennél nagyobb hitelkerettel, a bank örömmel adna pénzt, mert mindig visszafizetem az elköltött összeget, és van elég jövedelmem.
2015. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek felvenni hitelt.

Így a kamatokat is magamra költhetem (és nem a banknak fizetem) .

2015. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért nem válaszolt senki sem a kérdésre?


Egyébként mindez attól függ, hogy mennyi a kereseted és mennyi kiadást látnak a számládon (no meg, hogy mennyire van hitelező kedvében a bank).


Szüleim közös számlán vannak, durván 1,2 milliós hitelkártya adóssággal és egy 900 ezres hitellel, ami szeptemberben jár le (~cca. 50 ezer forint van hátra).


Megkértem őket, hogy vegyenek fel nekem 300 ezret személyi kölcsönben (okosba kapom a fizetésem, én nem kapnék hitelt), a lehető legrövidebb futamidőre, de a bank egyszerűen nem volt hajlandó adni nekik, pedig kettejük jövedelme bőven 300 ezer felett van.


Olyan ajánlatot kaptak, hogy 210 ezer forint 60 hónapra... Szóval nevetséges.

2015. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1,2 milliós hitelkártya adósság :D Jó nagy szerencsételenek lehetnek... ennyi a magyar ember pénzügyi színvonala.
2015. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!