Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kapni fogok 1 millió személyi...

Kapni fogok 1 millió személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne 1 millió forint személyi kölcsönre és az OTP-nél szeretném ezt az összeget felvenni. 23 éves vagyok van bejelentett 8 órás melóm a próbaidőm lejárt, határozatlan idejő a munkaszerződésem bruttó jövedelmem 140ezer Ft amiből én készhez ugye 100-at kapok. Nincs se gyerekem se lakásom se értéktárgyam. Nincs adósságom. Szerintetek kapnék hitelt? (2 évre szeretném felvenni)

2015. okt. 24. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

MIért nem mész be a bankba és kérdezed meg? Ha kapsz akkor rögtön el is tudod indítani a kérelmet. Ha nem kapsz akkor legalább helyből tudni fogod.

Itt hiteles választ nem fogsz kapni-.

Van aki azt mondja kaphatsz, van aki szerint nem..

Szóval...

2015. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Vagy hitelképesnek tart az OTP, vagy nem ehhez.

Menj be és kérdezd meg!

2015. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megyek csak szerettem volna tudni h mire számíthatok aki esetleg járt már hasonló cipőben.
2015. okt. 24. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:

2 évre nem hiszem.


2 évre 1 milliónak 50e körül lenne a törlesztője, tehát 50e forintod maradna havonta, ami nem elég az élethez és ezt a bank is tudja.

2015. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 évre valóban nem kapnád meg.

Legkevesebb szerintem az 5 év, de lehet keveset mondtam. Ezért kell a banknál megkérdezni.

2015. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Havi max törlesztés a fizetésed 50% lehet, de ha nincs meg az 1 év munkaviszonyod akkor nem fogod megkapni. :-/
2015. okt. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is most nézegetek hitelek után, 3 millióra lenne szükségem 24 éves vagyok, átlag 450 ezer nettóval, az összes online előminősítés elutasított. Az OTP meg elég drága, rövid futamidőre venném fel, 3-4 év. Személyi kölcsön sokkal kedvezőbb más helyeken, szerintem kalkulálj máshol is, durva különbségek vannak. Szerintem Neked is a korod miatt lesz probléma, nálam is ez a helyzet úgy gondolom. Üdv!
2015. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!