Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meddig zárolja az OTP a pénzt?

Meddig zárolja az OTP a pénzt?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy sikertelen e-bayes vásárlásom: kifizettem a terméket majd pár percre rá visszaküldte az eladó probléma miatt (kevesellte mennyiért vittem el...) és ma látom, hogy az az összeg most zárolva van és az időszak 2015.11.16. - 2015.12.15.


Ugye ez nem azt jelenti, hogy 1 hónapot kell várnom 7 ezer ft-ra, mert volt egy kb 2 perces sikertelen tranzakcióm?



2015. nov. 16. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A PayPal-es tranzakciók általában 1 hónapig vannak zárolva. Nekem legutóbb az 1 dolláros "próba" zárolás (amit új kártya kapcsolásakor terhelnek) tartott pontosan ugyanennyi ideig.

Persze, ez csak az alapértelmezett idő, ami utána a bank automatikusan feloldja az összeget. Ha időközben a PayPal terhelést vagy feloldást nyújt be, akkor is megszűnik a zárolás, és vagy terhelődik a számládon, vagy nyomtalanul eltűnik.

Azt nem tudom, hogy ilyen esetben nyújtanak-e be a PayPaltól feloldást, de jobb arra készülni, hogy sajnos nem...

2015. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát remek... az eladó meg egy 'bocst' se mondott...


A választ köszönöm, ment a zöld kéz!

2015. nov. 17. 23:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerencsém volt, ebben a pillanatban kaptam róla sms-t, hogy visszakaptam!
2015. nov. 18. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!