Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kéretlenül küldte a bank az...

Kéretlenül küldte a bank az érintős bankkártyát, , ingyen jelzővel", majd mégis levont érte 3300Ft. -ot. Nem aktivizáltam, lemondhatom?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 12:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nekem par kollegamat megszivattak egy megberhelt bankautomataval, lemasoltak a kartyajukat es lenyultak roluk egy csomo penzt. Ha erre kepesek, akkor szerinted mennyire bonyolult egy tomott buszon leszkennelni par kartyat?"

Sokkal. Az azért elég feltűnő, hogy valaki a zsebeid környékén matat PayPass-os bankkártyát szkennelgetve.


"de meg mindig ellophatjak a kartyad, vagy elveszted, es maris levasarolnak rola egy kis osszeget."

Igen, hasonlóan ahhoz, ahogy neten is tudnak vele vásárolni. Letiltani meg egy telefon, és máris a bank vállalja a felelősséget.

2015. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Az azért elég feltűnő, hogy valaki a zsebeid környékén matat PayPass-os bankkártyát szkennelgetve."


Nem kell matatnia, csak melled all.


"hasonlóan ahhoz, ahogy neten is tudnak vele vásárolni."


Nem lekapart ccv koddal. Sot, meg a szamot is lekaparhatod, uzletben tovabbra is hasznalhato.

2015. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
10/10-es,nem ez volt a kérdés,ráadásul nem is tudsz értően olvasni,mert azt írtam,hogy mindig készpénzzel fizetek,tehát a bankkártyámat nem is hordom magamnál!Azt csak havonta 1x használom- és van nálam,hogy pénzt hívjak le.A készpénz biztonságosabb nekem,mivel a bankok hazudnak!Az uniCredit pl.azt hazudta,hogy kártyával ingyenes a vásárlás,aztán meg az elszámoláskor levonta a díjakat,mert ,,elfelejtette" mondani,hogy csak 6000Ft.-ig ingyenes. Amikor a Raiffeisen-nél voltam,az meg azt hazudta,hogy ATM-ből pénz felvét ingyenes,de ,,elfelejtette" közölni,hogy csak egyetlen 1 ingyenes,azaz,a szerződés megkötése utáni legelső.Úgyhogy nem érdekel mit mondanak,egyikhez sincs bizodalmam,csak azért van folyószámlám,mert a munkáltató utalja a pénzt,kézbe nem fizeti a béremet!
2015. dec. 16. 17:23
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Kerdezo, en tudok nagyon jol olvasni, nem kifejezetten a kerdesre akartam valaszolni, hanem segiteni neked, mert latom, hogy annyira szerencsetlen vagy, hogy vagy minden bank atvag teged ahol tud, vagy felreertelmezel minden szabalyzatot, aztan pislogsz, mint a boci. :)
2015. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!